O testování designových sluchátek Buds Pro od Samsung jsme se v redakci podělili. Chtěli jsme je vyzkoušet při sportu, ale i jen tak ve volném čase, kdy máme náladu poslouchat hudbu.

Elegantní design

Sluchátka vás na první pohled dostanou svým vychytaným designem. Vypadají luxusně! Jedná se o typ sluchátek, které vypadají jako „špunty“. Možná máte někdy z takových sluchátek pocit, že vám nemusí dobře v uchu sedět, ale  Buds Pro nám dobře držela všem. Příjemně padla do ušní jamky, a i při rychlých pohybech při sportu se nehla. Sluchátka mají průduchy, které vyrovnávají tlak v uchu a zvyšují proudění vzduchu, jejich nošení je díky tomu přirozené a pohodlné, že na ně téměř zapomenete.
slu2.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Vybírat si můžete ze tří barev - černé, zářivě fialové nebo stříbrné. Každé sluchátko vyniká vysokým leskem, zatímco matný povrch na jejich vnitřní straně je jemný k pokožce. Součástí je i elegantní pouzdro, které funguje nejen jako ochranný obal, ale i jako nabíječka.
60c732971f1abobrazek.pngZážitek z poslechu

Jednoznačně u nás všech zvítězila kvalita zvuku. Pokud posloucháte hudbu přes tato sluchátka, opravdu si to užijete. Také, pokud chcete můžete využít super vlastnost těchto sluchátek - technologii aktivního potlačení hluku (ANC). Je jen na vás, kolik okolního hluku chcete vedle hudby, kterou posloucháte, vnímat. Je jasné, že například na ulici je dobré mít přehled o tom, co se kolem vás děje. Pokud jste ale doma nebo někde v kavárně nebo v jiném hlučnějším prostředí, budete za tuto funkci rádi. Odtlumíte vše, co se kolem vás děje, nic vás neruší a vy jen posloucháte, na co máte náladu. Nebo si okolní ruchy ztlumíte jen částečně a můžete tak vnímat život a ruch kolem sebe. Potlačení zvuku jsme si vyzkoušeli a je to super.

Potlačení hluku, které můžete ovládat

Aktivní potlačení hluku (ANC) na Galaxy Buds Pro odfiltruje až 99 % okolního šumu. Mikrofony na vnitřní a vnější straně monitorují hluk v reálném čase. Vyberte si úroveň ANC, zvyšujte nebo snižujte ruchy okolo vás pomocí inteligentního algoritmu, který ruší hluk: přepněte ho na vysokou úroveň v hlučném autobuse nebo nízkou v tiché knihovně — a nemusíte přitom měnit ani hlasitost.  Aktivní potlačení hluku v Galaxy Buds Pro redukuje externí hluk z okolí až o 99 %, což potvrzuje i certifikace UL Verification.

Sluchátka jsou kompatibilní s chytrými telefony a tablety se systémem Android 7.0 nebo novějším a s více než 1,5 GB paměti RAM.

Sluchátka se vám přizpůsobí, nemusíte je při hovoru vyndávat z uší

Jakmile při poslechu začnete mluvit, sluchátka se automaticky přepnou z režimu potlačeného hluku na režim ambientního zvuku.. Nemusíte sluchátka vůbec vyndávat z uší, a přesto zřetelně uslyšíte, pokud na vás někdo reaguje. Například když platíte v obchodě nebo vás někdo při poslechu osloví a vy mu odpovídáte. Jamile promluvíte, sluchátka reagují. Tato inteligentní sluchátka se při hovoru ztlumí, i když používáte ambientní režim nebo máte vypnuté ANC, sníží hlasitost vaší hudby a nasměrují mikrofon na osobu, se kterou mluvíte.

60c732f221f8dslu3.jpgFoto: Klára Křížová

Perfektní je také konektivita, připojení na různá zařízení a nastavení sluchátek.

Automatické přepínání Galaxy Buds Pro zajistí, že se sluchátka sama připojí k tomu zařízení, z kterého zrovna potřebujete slyšet zvuk. Když tedy sledujete film na tabletu a zazvoní vám telefon, Galaxy Buds Pro přepnou zvuk na váš telefon. Jakmile zavěsíte, Galaxy Buds Pro se bezproblémově připojí zpět k tabletu — přeskakujte ze zařízení na zařízení, aniž byste se byť jen dotkli obrazovky.

Když jste připojeni k telefonu, můžete mluvit a hlasem zařízení ovládat, aniž byste se ho dotkli. Jednoduché „Hi Bixby“ ho probudí, následně můžete vyslovit příkazy k vytočení telefonního čísla, změně hudby a další. Mezi zařízeními Samsung můžete dokonce přepínat vyslovením jejich názvu a aktivovat nebo vypnout ANC (tlumení hluku) či ambientní režim. Je to velmi pohodlné a praktické.

slu1.jpg
Foto: Marta Kratochvílová


Pokud je používáte při sportu, pak je dobrou zprávou jejich odolnost vůči potu, dešti i ponoření do vody (na dobu 30 minut v hloubce až 1 m). My jsme s nimi v rámci testování neplavali, ale běhali a cvičili v posilovně. Je tedy super vědět, že i když se pořádně zpotíte nebo s nimi venku promoknete, sluchátkům se nic nestane.
sss.gif

Podle výrobce se jedná o dosud nejlepší sluchátka značky Samsung. Chcete je také vyzkoušet?

Více najdete na této stránce Samsung.com
60c732c950527obrazek.png

Reklama