Jak akce probíhala?

Partnerem naší akce byla společnost ZEPTER.  Regionální obchodní ředitel společnosti, Jiří Táborský nám názorně představil zajímavé produkty - nádobí, kuchyňské příslušenství, prostě vše, co potřebujete v kuchyni. Ty jsme si pak vyzkoušeli při reálném vaření a mohli posoudit, jak se v nich vaří a v čem jsou unikátní a skvělé. Kromě výrobků spojených s vařením jsme poznali i další pomocníky pro domácnost, jako je například čistička vzduchu, kávovar, vakuovací systém nebo kompletní systém pro úklid a čištění pomocí páry.

Co jsme testovali a vařili?

Vybrali jsme si opravdu běžné pokrmy – klasický řízek, vařené brambory, zeleninovou směs, oblíbené vepřo-knedlo. Překvapilo nás, že vše je možné připravit maximálně zdravě, a jak to bylo dobré! Díky speciální technologii nádobí ZEPTER se daly jednotlivé pokrmy připravovat najednou a to díky tzv. komínovému systému vrstvení hrnců nad sebe (tzv. varný sloupec). Využili jsme vaření v páře, smažení s minimem tuku i pečení.

Jak se akce a představené výrobky ZEPTER líbily našim čtenářkám? Přečtete si jejich jednotlivé recenze!

Marie R.

Ráda jsem se seznámila s celkovou nabídkou společnosti ZEPTER, protože mít šanci vyzkoušet si nádobí a přístroje se vám jen tak nenaskytne. Ochutnala jsem kuřecí řízek, brambory připravené bez vody, vepřo-knedlo a zeleninu. Oceňuji, že si připravené potraviny zachovaly živiny i minerály a chutnaly výtečně.

Jitka H.

Vaření bylo zábavné a zajímavé. Velmi mne nadchlo vaření v páře „ komínový systém“, kdy se vaří vše na jedné plotýnce. Jídlo připravené bez tuku a soli bylo velmi chutné, zelenina krásná na pohled a křupavá. Vynikající byly i brambory na másle.  Dalším zajímavým výrobkem je čistička vzduchu.

Hana Ú.

Jsem ráda, že jsem mohla zblízka pozorovat, jak výrobky ZEPTER fungují a sama si i něco vyzkoušet. Přiznávám, že jsem měla vůči firmě předsudky pramenící z dřívější doby. Vadilo mi, jakým způsobem firma své výrobky prodávala a na jakých místech. Dnes v podvečer jsem si názor na výrobky značky Zepter vylepšila.

Šárka T.

Prezentace produktů ZEPTER mě velmi mile překvapila. Přestože jsem již mnoho let věděla, že tato značka působí na českém trhu, spojovala jsem si ji pouze s nádobím – respektive zbytečně drahými „hrnci“. Škála výrobků mě opravdu velice zaujala. Netušila jsem, že ZEPTER nabízí také další efektivní přístroje jako např. vysavač se třemi funkcemi (pro alergiky), čističku vzduchu a vody, pomůcky proti bolesti a také estetické přístroje mj. Značka je velice zajímavá, jsem ráda, že jsem měla možnost se s ní seznámit obšírněji. Děkuji za krásnou prezentaci.

Veronika Z.

Děkuji za možnost doslova nahlédnout pod pokličku nádobí značky ZEPTER. Netušila jsem, že nabízí takovou šíři sortimentu. Velmi mne překvapily produkty typu čistička vzduchu a vody nebo vysavače. Z nádobí se mi nejvíce líbila pánev se silným dnem, na které byly smaženy řízky s minimem tuku, a bez připalování. Zelenina na pánvi Wok byla svěží, křupavá a zachovala si své krásné barvy. Líbilo se mi, že pokrmy byly připraveny velmi rychle – brambory se nevařily ve vodě, ale v páře a díky tlakové poklici se ušetřila energie. Komínový systém vaření také velmi ušetří tepelnou energii. Věřím tomu, že toto nádobí vydrží používání po velmi dlouhé roky.

Alena Z.

Příjemným způsobem podaná prezentace, milí a komunikativní zástupci firmy ZEPTER. Nádobí výborné pro dietní stravování. VacSy je dokonalý výrobek, jídlo v něm dlouho vydrží, mám s ním dlouhodobé zkušenosti.

Ivana K.

Z předváděcí akce se mi nejvíce líbil komínový systém, pánev a pánev Wok. Vaření je rychlé a hlavně zdravé. Atmosféra byla jako vždy příjemná, jsem ráda, že jsem měla tu možnost se zúčastnit.

Květoslava V.

Velice děkuji za představení výrobků firmy ZEPTER, jsem nadšená. Uchvátilo mě zdravé smažení a vaření, jídlo bylo velmi chutné a maso šťavnaté. Nikdy předtím  jsem neměla příležitost se tímto způsobem seznámit s výrobky ZEPTER. Děkuji za pozvání na tuto perfektní prezentaci.

Petra M.

Při testovací akci jsme měli možnost vyzkoušet si zdravější přípravu jídel s výrobky ZEPTER. Moc se mi líbil komínový systém nádob, kde se najednou dá připravit více jídel (např. maso, příloha, zelenina). Smažení probíhá s minimem tuku, nic se nelepí, nepřipálí a výsledný pokrm nejenže krásně vypadá, ale hlavně skvěle chutná (není vůbec nasáklé tukem a navíc není nutné moc solit). Zelenina vařená na páře skvěle chutná i samotná a bez soli. Moc se mi líbilo, že si suroviny zachovaly přirozenou barvu. Příprava s produkty Zepter je navíc rychlá. Moc děkuji za možnost zúčastnit se.

Adriana M., blogerka Something Sometines

Velmi příjemná akce v milé společnosti. Pan Táborský je skvělý bavič, ale i výborný informátor. Forma jeho prezentace byla opravdu sympatická.
Veškeré produkty, které nám byly představeny, vypadaly opravdu kvalitně a po předvedení mě přesvědčily. Líbí se mi úspora energie, ale i forma zdravého vaření z čerstvých surovin na prvním místě. Vařit s ZEPTREM si dovedu představit. Díky za ochutnávku, bylo to super, hlavně čočkový salát. Jako další mě hodně zaujal vysavač na páru.

Jana N.

Účastnila jsem se příjemné prezentace nejen kuchyňských výrobků značky ZEPTER. Společně jsme připravili smažené řízky, brambory vařené v páře, vídeňské knedlíky i zeleninu. Maso bylo smažené v minimu tuku, a přesto bylo rychle připravené. Strouhanka byla připravena z měkkých rohlíků. Výhoda všech hrnců a kastrolů je ta, že na sebe pasují a dá se vařit na jedné plotýnce nad sebou (maso, knedlíky, zelenina…). Součástí je tlaková poklice, která zajistí rychlejší a úspornější přípravu jídel. V pánvi Wok se dají připravit na minimu tuku jídla typu „čína“ i smažit. Také mě zaujala výborná káva připravená v kávovaru ZEPTER, v kterém se dá připravit nejen káva, ale i čaj. Kapsle jsou kompatibilní s Nespressem.

Všem zúčastněným čtenářkám děkujeme za jejich recenze a za účast. Jsme rádi, že se jim akce líbila stejně jako nám v redakci.

Jaké jsou největší benefity nádobí ZEPTER?

Díky jedinečné kombinaci oceli Zepter 316 l, technologie a designu lze vařit s minimem vody, tuků nebo soli, takže jídlo je zdravější a zároveň chutnější. Potraviny si uchovávají své přirozené aroma, chuť, krásnou barvu, vitamíny, minerály a proteiny), a to vše při menším množství kalorií a bez nebezpečných látek. Vaření v integrovaném systému Masterpiece (tzv. varný sloupec) šetří energii, jídlo, čas, peníze a co je nejdůležitější - chrání vaše zdraví.

Reklama