Jak říká sám zakladatel značky: „Krásné vlasy rostou ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy.“ René Furterer – Paříž 1957.

Do testování se zapojily i naše spřátelené blogerky. Jak dopadly jejich recenze? Jak byly s produkty, které získaly, spokojené? Přečtěte si jejich recenze!

Adriana (http://www.somethingsometimes.cz/)

Díky spolupráci s Žena-in jsem objevila tuhle ne úplně známou lékárenskou značku z Francie -  René Furterer. Politika a myšlení nejen značky, ale i všech, kteří se na jejím budování momentálně podílí, je mi nadmíru sympatická. Hned vysvětlím proč. Jen ještě na začátek rovnou řeknu, že vám v tomto článku hodlám představit hned dva pro mě TOP produkty loňského roku! Ale od začátku. Tohle byly první myšlenky, na kterých celá značka vykvetla:
5c3333fab5eceobrazek.png

V roce 1957 René Furterer vytvořil metodu, kterou nazval Etheirologie (z řeckého etheira, vlasy a etheiro, léčit), originální filozofie postavená na zdravé vlasové pokožce a krásných vlasech. Začal tento přístup praktikovat ve svých prvních vlasových lázních v Paříži vytvořením tří krokové metody „Připravit, mýt a pečovat,“ která zákazníkům nabízí rituál péče založen na propracované diagnostice.

A přesně takto ke mně přistupovalo i zastoupení firmy. Nedostala jsem jen klasický startovací balíček s random produkty, na kterých si můžu více či méně vyzkoušet tak akorát vůni obsahu a líbivost obalu. Po několika e-mailech jsme provedli podrobnou diagnostiku vlasů, abychom mohli přesně vybrat tu nejlepší péči, která bude pro mé vlasy nejvhodnější a nejúčinnější.

Zjistili jsme, že nemám jen jeden problém, který potřebuju s vlasy řešit. Mám rychle se mastící kořínky, ale zároveň hodně suché a lámavé konečky. Na podzim jsem ještě docela trpěla vypadáváním vlasů v důsledku častého barvení. A protože mastící se kořínky vyvolávaly potřebu častého mytí - tedy fénování, rychleji se mi vymývala barva a vysušovaly se mi konečky. Což zase chtělo častější barvení, které ale způsobovalo lámavost vlasů. Ještě mě stíháte? :)

Celou recenzi najdete na jejím blogu na této stránce.

Veronika (www.veruharnol.cz)
5c33337af3545obrazek.png

Já jsem se již našla a vím, co mým vlasům sedí. O mých oblíbených produktech jsem již psala. Ovšem, když mi Žena-in nabídla možnost otestovat masku na vlasy od René Furterer, tak jsem ráda kývla. Pravidelně při každém mytí vlasů používám kondicionér, občas si dávám do vlasů i masku a dělám si zábal. Nedávno jsem si svou nešikovností vlasy spálila žehličkou, nadávala jsem sama sobě a vážně mě to mrzelo. Žehličku jsem neznala a nečekala jsem, že má nejvyšší teplota takovou sílu, no co vám budu vyprávět, bylo to rychlé a výsledek byl k pláči. Nyní tedy používám masku René Furterer a od prvního použití cítím, že to vlasům sedí. Hodně se mi zamlouvá, že stačí opravdu jen troška do celých vlasů, že není potřeba používat tunu tohoto produktu. Maska patří mezi dražší a já věřím, že mi to balení vydrží na hodně dlouho. Níže vám masku i značku René Furterer popíšu detailněji.

Celou recenzi si můžete přečíst na této stránce.

Karolína (https://www.ok-makeup.cz/)

S vlasovou značku René Furterer jsem seznámila díky eventu s Žena-in.cz. Nejvíce jsem si oblíbila objemový šampon.
5c3333d2d863dobrazek.png

Celou recenzi si můžete přečíst na této stránce.

Více informací o produktech naleznete na této stránce.

Čtěte naše články:

Reklama