Do testování se pustily naše spřátelené influencerky a redakce, také naše čtenářky. O jejich recenze se s vámi rádi podělíme. Máme radost, test dopadl na výbornou a všechny testerky si uzené maso a další produkty velmi pochvalovaly.

V sortimentu Kauflandu najdete vše, co byste mohli o Velikonocích potřebovat. Nejen na pečení, ale i vaření.

My jsme tentokrát vyzkoušely uzená masa s minimálně 90% obsahem masa, která se udí na bukových štěpkách a neobsahují zvýrazňovače chuti, a další masné výrobky
pod značkou K-Mistři od fochu z Modletic!, které vznikají v masozávodě u Prahy.

Naším tipem jsou i skvěle se hodící doplňky, jako jsou například K-Favourites okurky s chilly ve sladkokyselém nálevu, K-Favourites zelené olivy plněné mandlemi ve slaném nálevu nebo K-Favourites hořčice Rotisseur.

Redakční test si můžete přečíst v tomto článku: Příprava na Velikonoce se v redakci povedla na jedničku. Uzené maso a další výrobky z Kauflandu chutnaly skvěle

624ed8ac75111obrazek.png

Měli jsme možnost testovat:

  • Uzenou vepřovou kýtu
  • Uzené maso kostky
  • Debrecínský špek
  • Anglickou slaninu
  • Moravskou krkovici

Jaké jsou recenze testerek z řady našich čtenářek?

624ed93c91466obrazek.pngJitka T.
Uzené „jako dort“. Musím vyjádřit pochvalu nad chutí šťavnatého uzeného masa (značka K-Mistři od fochu z Modletic). Příprava uzené rolky byla nenáročná, pomalu jsem vařila ve vodní lázni s přidáním bobkového listu, pod dobu cca 40 minut. Výsledkem bylo lahodné voňavé uzené, které jsem podávala s křenovou omáčkou a bramborovým knedlíkem s usazeným vejcem. Při rodinné oslavě sklidilo velký úspěch...bylo to dle slov zúčastněných uzené „jako dort“ 
Na Velikonoce znovu zařadíme do jídelníčku.

624ed95b507a3obrazek.pngMichaela M.
Velikonoce a uzené maso v mojí kuchyni k sobě patří. Připravuji nádivku a pečeného králíka s uzeným masem. Jinak tomu nebude ani letos, kdy mám možnost testovat uzená masa K-Mistři od fochu z Modletic z Kauflandu. Výběr je široký a každý si vybere to své. Já jsem použila uzené maso krájené na kostičky do nádivky a Selský bok a uzenou vepřovou kýtu ke králíkovi, který bývá sušší a proto mu Selský bok dodal šťávu. Celé mé rodině moc chutnalo a na talířích nezbylo ani sousto.
Moc děkuji za možnost testovat.

uy.jpg

624ed97f14e8aobrazek.pngHelena P.
Testování uzeného masa K-Mistři od fochu z Modletic jsme si užili. Je velmi dobré! Krásně šťavnaté s 91% podílem masa, což velmi oceňuji. Kromě masa jsem měla možnost testovat i chutné nakládané okurky. Z masa jsem si připravila jak nádivku, máme ji moc rádi a jíme ji prakticky celé Velikonoce, takže rodina uvítala toto „předvelikonoční“ testování. Část uzené krkovičky jsem také použila do plněných bramborových knedlíků, které miluje snad každý.
Maso ráda doporučím, bylo chuťově opravdu výborné.

624ed9a82a0bcobrazek.pngKarin K.
Moje testování uzeného masa z Kauflandu shrnu jedním slovem – paráda! Maso jsme si udělali v troubě s bramborovými knedlíky a se špenátem, bylo velmi dobré a vonělo. K masu jsem dala do pekáčku také uzený špek, který jsem také pro testování dostala. Byla to výtečná večeře! Ráda jezdím do Kauflandu, určitě se zase po uzeném masu podívám a určitě nyní na Velikonoce, kdy budu péct oblíbenou nádivku.

624ed9b4910c1obrazek.pngRomana S.
Přesný recept na velikonoční nádivku vám nedám, ale vždy přidávám zelené ze zahrady nebo okolí, co zrovna roste – mladé kopřivy, medvědí česnek, mladé listy pampelišek, sedmikrásky nebo třeba nezničitelný plevel bršlici kozí nohu, ta dělá v záhonech neplechu, ale v kuchyni je vynikající. A samozřejmě dobré uzené! Proto mě potěšila nabídka na testování. K-Mistři od fochu pro mě vyudili Rolovanou plec prémium a Debrecínský špek. A protože jsem zrovna spěchala a měla namočenou čočku (náhodou také z Kauflandu značky K-Bio), tak jsem uzenou plec hodila na pánev. S troškou oleje, protože byla libová. Kvalitu potvrdila nejen krásná čistá vůně uzeného, ale i to, že při smažení olej nestříkal, protože v mase nebyla žádná (na váze šidící) voda. Chuť taky supr, jemná, a nebylo přesolené. A já o chuti uzeného něco vím, já SU holka z Moravy, takže vím, jak chutná uzené právě vytažené z komína. Přítel měl jednu zásadní výtku, bylo toho málo.
Jak můžete vidět, mám ráda barevné. K uzenému jsem udělala veselý čočkový salát, kam jsem dala, co bylo v ledničce – cibuli, zelí, mrkev, pórek, papriku a hlavně moje domácí nakládané jalapeňos (které dělám do klasického nálevu na okurky a nesterilizuji, jen zaleju horkým nálevem a uchovávám v chladu, takže zůstanou dokonale křupavé) včetně trošky láku, který salát dokonale vytunil.

624ed9016b329obrazek.png

Užijte si Velikonoce! K tomuto ročnímu období patří nejen bohoslužby a koledování, ale také dobré jídlo. Budeme rády, když náš test uzeného masa K-Mistři od fochu z Modletic z Kauflandu bude pro vás inspirací.
624ed91491a3aobrazek.png

Reklama