Bezmála tři čtvrtiny českých žen, které trápí problémy močových cest opakovaně, by jistě odpověděly, že ne. Naše čtenářky měly možnost otestovat přípravek Urinal® Express pH, který slibuje úlevu o známých obtíží. Jak byly spokojené?
5bd82405a3856obrazek.jpg

Přípravek Urinal® Express pH má schopnost zneutralizovat kyselé pH moči. Právě to je totiž příčinou nechtěných projevů při močení (pálení, pocit řezání a neustálá potřeba). Velmi rychle ho navrátí zpět do normálních, fyziologických hodnot, čímž vás zbaví obtíží. Potvrdily to i naše čtenářky?

Kdy přípravek testovaly?
Okamžitě při prvních příznacích začalo přípravek Urinal® Express pH používat 68 % testujících. Tyto ženy se totiž svěřily, že měly infekci už po několikáté, takže spolehlivě poznaly, kdy se blíží. Až na velmi zřetelné příznaky infekce močových cest si počkalo 21 % respondentek. Ty začaly užívat testovaný přípravek do jednoho dne od nástupu potíží. Až následující den pak pro pomoci v sáčku sáhlo 5 % účastnic testování.
Současně v jeden den se svou obvyklou léčbou infekce močových cest začalo přípravek Urinal® Express pH používat 42 % testujících. Žen, které k testovanému přípravku doplnily klasickou léčbu až druhý den nebo později, bylo podstatně méně – 16 %. Necelá polovina žen (42 %) pak běžnou léčbu nepřipojila vůbec, k čemuž by nemělo dojít, protože doplněk stravy Urinal® Express pH je určen jako doplněk k běžné péči o močové cesty.

Jaký byl účinek?
Za jak dlouho pocítily testující ženy úlevu od nepříjemného pálení a řezání během močení? Nejvíce žen odpovědělo, že do 1 až 2 hodin (42 %), případně nejpozději do 6 hodin (42 %). Déle na kýženou úlevu, tedy 24 hodin, čekalo 11 % žen. Jen jedna z dvaceti ženy nepocítila vůbec žádnou úlevu. Ta také přípravek oznámkovala (při hodnocení jako ve škole) číslovkou pět. Za tři pak dostal od 5 %, za dvě od 21 % a za jedna, tedy nejlepší možnou známku, od 68 % testujících.

Respondentky se svěřily i s tím, jak jim užívaný nápoj Urinal® Express pH chutnal. Odpovědi „Rozhodně mi chutnal“ a „Spíše mi chutnal“ zvolilo 95 % z nich.

Co u žen bodovalo?

Čeho si ženy na přípravku Urinal® Express pH nejvíce cenily? I s tím se nám svěřily a jejich příspěvky se většinou opakovaly. Zde jsou citace některých z nich:
urinal.jpg

  • „Snadné užívání. Chuť příjemná, není problém vypít. Rychlý účinek.“
  • „Myslím, že je to rychlost, která upravuje pálení a řezání, což byl u mě největší problém. Tohoto problému jsem se rychle zbavila.“
  • „Prášek rychle rozpustný ve vodě - snadné užití - velmi rychlá úleva od bolesti - příjemná chuť nápoje.“
  • „Rychlý nástup účinku, žádné vedlejší účinky, výhodná cena.“

Zůstanou mu věrné?
Proto také 68 % účastnic testování odpovědělo „rozhodně ano“ na otázku, zda by v budoucnu, pokud by se infekce močových cest opět dostavila, Urinal® Express pH užívalo znovu. Variantu „spíše ano“ pak zaškrtlo 26 % testujících.

Díky vlastní dobré zkušenosti by rozhodně neváhalo doporučit Urinal® Express pH svým blízkým 79 % žen. „Spíše ano“ u otázky na doporučení odpovědělo 16 % dotázaných.
5bd8241bd2bc2obrazek.jpg