Na naší akci spojené s grilováním a testováním jsme spolu se čtenářkami mohly testovat i nový odšťavňovač Tefal Infiny Juice.

Tefal

Pro testování jsme vybraly tyto kombinace nápojů, které šnekový odšťavňovač Tefal Infiny Juice vylisoval:

 1. Nejoblíbenější klasika mrkev a jablka – záleží na poměru, jaký máte rádi, my jsme se snažili, aby poměr byl půl na půl. Tato kombinace sklidila velký úspěch. Odšťavňovač si hravě poradil s mrkví i jablky.
 2. Ananas, máta a limetka. Kdo má rád ananasové kombinace, toto je výtečná volba. Svěží lehký nápoj!
 3. Červená řepa. Tu jsme nechtěli s ničím kombinovat, tato vitamínová bomba se většinou pije samotná. Kdo má rád řepu, je to skvělé, když se dá vylisovat a vypít
 4. Zeleninový koktejl šťávy z řapíkatého celeru, špenátu a polníčku. Zelený nápoj plný vitamínů!

Jak hodnotily čtenářky tento odšťavňovač, který mohly testovat?

 • Těšila jsem na testování, odšťavňovač se mi moc líbil. Rozhoduji se, jestli koupit odstředivkový nebo šnekový a nejspíš si pořídím šnekový, dobře lisuje zeleninu. Jsem ráda, že jsme ho mohly vyzkoušet, šťávy byly dobré, až na řepu, kterou moc nemusím, to je ale o chutích, ne o přístroji.
 • Výherkyně tomboly: Je to stroj, který už „mám“ od mamky, která jej na akci vyhrála. Já můžu všechno možné, takže „semelu“ cokoli, šťávy byly vynikající - ananas, mrkvovo - jablková
 • Tefal se mi moc líbí - sice jako těžký alergik jsem ochutnala jen tu z červené řepy, ale doma můžu pomerančovou, banáno-jahodovou a pořád dokola. Ještě borůvky pěkně pracuje - odpadu je minimum, dokonale odšťavňuje!
 • Odšťavňovač je velice výkonný, lehce se s ním manipuluje - ovoce a zelenina se nemusí krájet na malé kousky (úspora času). Jen mě mrzí ten velký odpad. Odšťaňovač bych ráda měla doma.
 • Odšťavňovač jsme dostali jako vánoční dárek. Dříve jsme na šťávy chodili do barů, kde šťávy připravují, teď dost ušetříme :-D Kdybychom ho neměli, určitě bychom si nějaký pořídili. Čerstvé šťávy si děláme často, tedy ovocné, zeleninové jsme zatím nezkoušeli, proto jsem byla při ochutnávání nejvíce zvědavá na tu zeleninovou. Špatná nebyla, ale chybělo jí nějaké chuťové zakončení.
 • Byla to moje první zkušenost s odšťavňovačem vůbec. Používání je velice snadné, škoda jen že u některého ovoce zůstává docela dost „odpadu“. Z připravených šťáv mě osobně nejvíce chutnala ananasová. Jsem ráda, že jsem měla možnost ochutnat i zeleninové šťávy. Ráda bych si ho koupila, testování mne přesvědčilo.
 • Šťávy byly výborné, všem odšťavňovač doporučuji.
 • Šťávy byl výborné - kdyby mi je někdo připravoval denně, nezlobila bych se! Jeden odšťavňovač už doma mám, nejdřív jsme ho používali denně, postupně méně a méně. Nejvíc mi vadí jeho čištění. Testovaný Tefal má modernější vzhled i technologii, odšťavňuje lépe než ten náš, ale čistit bych ho taky nechtěla.
 • Odšťavňovač mne nadchnul, je to zase jiné zpracování ovoce než mixér a mixované smootie. Líbí se mi, že se dá dobře vylisovat i zelenina.
 • Odšťavňovač Tefal Infiny Juice se mi moc líbil, dužina, která z něj padala, byla hezky suchá, bylo vidět, že je dobře vylisovaná. Líbil by se mi doma.
 

Jak hodnotí odšťavňovač Tefal Infiny Juice naše redakce?

odšťavňovač dostal při testování pěkně zabrat. Je vidět, že kvalitní šnekový lis dostane z ovoce a zeleniny maximum šťávy. Obsluha byla snadná, dobře se dal celý vnitřek vyjmout a jednoduše umýt. Doporučujeme.

Popis odšťavňovače Tefal Infiny Juice:

Odšťavňovač Tefal Infiny Juice je založen na technologii studeného lisování šnekovým lisem. Šetrně a tiše odšťavní všechnu zeleninu a ovoce. Ochutnejte čerstvé a chutné džusy s maximem vitamínů! Nízká rychlost (průměrně 60 otáček za minutu), zajistí, aby vám ovoce a zelenina nezhnědla, tedy nezoxidovala, a získalo se více chutné šťávy.

 • Až 2x více čerstvé šťávy*
 • Až 2x více antioxidantů*
 • Až 25% více vitamínu C*

* (v porovnání s nejvýkonnějším odstředivým odšťavňovačem Tefal ZN65)

Odšťavňování formou šnekového lisu Tefal Infiny Juice je velmi šetrné k ovoci a zelenině, šťávu můžete servírovat hned do sklenice a vypít. Tichý a zároveň silný motor se zpětným chodem důkladně zpracuje všechny suroviny. Přes nerezový filtr je veškerý tuhý odpad separován do externí sběrné nádoby. Tato efektivní technologie umožňuje získat až 2x více šťávy, o 1/4 více vitaminů C a 2x více antioxidantů ve srovnání s odstředivými odšťavňovači.

Dobrou manipulaci s ovocem zajistí velký otvor o průměru 4 cm a praktický pěchovač. Velmi snadno se myje, všechny díly kromě motoru můžete dát do myčky. Součástí odšťavňovače jsou 2 nádoby 0,8 l  na džus a odšťavněné suroviny.

Více na www.tefal.cz

Čtěte také:

Reklama