5b4c9da03405eobrazek.png

1. Za studena lisované kakaové máslo je univerzálním pomocníkem, kterého se hodí mít neustále po ruce. Vysušenou pokožku perfektně promastí a navíc intenzivně regeneruje. Můžete jej využívat hned několika možnými způsoby. Hodí se pro namáhanou kůži po opalování, popraskané rty a chodidla, potlačuje svědění, zvláčňuje suché ruce a mnohem více. Mimo to je vhodný i pro těhotně ženy, protože je ochranou proti tvorbě strií. Můžou jej používat i ti, kteří trpí lupenkou či ekzémy. Jedná se o bio organickou kosmetiku.

Kakaové máslo, Vivaco.cz, 299 Kč

2. Jak už sám název Chladivý gel po opalování napovídá, jedná se o výrobek, který dokáže udělat dobře pokožce, která vlivem slunečního záření doslova trpí. Obsahuje výtažky z Aloe Vera, okurky a vitamínu B5, které zajistí hydrataci pokožky po dobu 24 hodin. Pokud chcete zvýšit intenzitu chlazení, dejte gel do ledničky. Nemusíte se bát, že by se mu něco stala, sami výrobci k tomu nabádají. Kromě toho, že hydratuje a regeneruje, zabraňuje navíc i rychlému vyblednutí a loupání kůže. 

Solait Moisturising After Sun Aloe Vera Gel, Marionnaud.cz, 99 Kč

3. KaritenMilk je mléko po opalování, díky němuž prodloužíte dobu své nádherné zlatavé barvičky. Má totiž speciální složky, které opálení prodlužují. Kromě toho je ale i vhodné pro rychlé hojení tolik nepříjemných popálenin ze slunce. Stačí aplikovat dostatečnou vrstvu a počkat, než se mléko vsákne do pokožky. Shea neboli Karité máslo a výtažky z levandule zaručují, že kůže bude jemná, voňavá a dostatečně hydratovaná. 

KaritenMilk, Medinatur.cz, 209 Kč

4. Hydratační mléko po opalování s beta-karotenem od značky Astrid obsahuje extra zklidňující komplex D-panthenol, který zaručuje maximálně péči pro nadměrně zatěžovanou pokožku po opalování. Během pár minut dokáže spálenou kůži zklidnit. Beta-karoten napomáhá dlouhodobě udržet krásně opálený vzhled. Kromě toho mléko pokožku zvláčňuje, zanechává ji jemnou a hydratovanou. Je nemastné konzistence a snadno se vstřebává.

ASTRID SUN Hydratační mléko po opalování s beta-karotenem, 100 Kč

5b644bc8b5845obrazek.png
5. Okamžitě chladí a osvěžuje. Přesně to jsou dva obrovské benefity Chladivé mléko po opalování ve spreji od Avonu. Obsahuje výtažky aloe vera a vitaminů B, C a E, které napomáhají navrátit ztracenou hydrataci pokožce. Výhodou je rozprašovač, který zaručuje pohodlnou a rychlou aplikaci. Nemusíte se obávat mastného bílého filmu, jelikož tento produkt je čiré konzistence a velmi rychle se vstřebá. Jistě oceníte i jemnou, nevtíravou vůni.

Chladivý sprej po opalování s vitaminem C a aloe, Avon, 100 Kč

6. Regenerační gel Mary Kay po opalování si poradí i s velmi podrážděnou pokožkou. Namodralý gel obsahuje zklidňující rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty, které doplňují životně důležitou vlhkost. Po dlouhou dobu poskytuje chladivý pocit, který je po slunění velmi žádaný. Gel je velmi příjemný na pokožce, snadno se roztírá a je nelepivý.

Regenerační gel po opalování, Marykay.cz, 430 Kč

Uložit

Reklama