638781b0e8366obrazek.jpg„Uklízíme jednou týdně, zpravidla o víkendu. Ve všední dny obvykle jen pouštíme robotický vysavač a děláme běžný úklid kuchyně. Je nás v domácnosti hodně včetně našich domácích mazlíčků, takže je stále co uklízet a také prát. Pračku musím zapínat několikrát týdně a vždy na víkend mě čeká hora prádla na žehlení. S úklidem mi pomáhají dcery, ale občas i manžel a moje maminka, když u nás hlídá děti. Pokud máte velký dům, dovedete si to představit, že je to nekonečná práce. V domácnosti používáme na úklid různé produkty. Někdy se orientuji i podle ceny a vybírám, co je v akci. Obecně ale dávám přednost ekologickým produktům. Je to i z toho důvodu, že máme vlastní jímku a čističku a snažíme se vyhýbat se chemii, jak jen to jde. Téma udržitelnosti mě zajímá čím dál více a pokud bude v budoucnu v tomto sortimentu větší výběr, bude to jedině dobře. Je jen na nás, zda přírodu a prostředí, ve kterém žijeme, uzdravíme.  Produkty Feel Eco některé znám, ale tyto, které jsem dostala na testování, mám v ruce poprvé. Jsem velmi zvědavá, jak fungují.“

Jak byla Zuzana s jednotlivými testovanými produkty Feel Eco spokojená?

63889cce4951dobrazek.jpg

6387816e5b449obrazek.jpg

Děkujeme jí za její recenze.

6387805291473obrazek.jpgFeelEco Prací gel Color
Na prací gel FeelEco jsem byla zvědavá. Doma je nás hodně a pereme několikrát týdně. Naši psi milují procházky a pobíhání po zahradě. Sice se snažíme umýt jim pokaždé tlapky, ale i tak kolikrát vlítnou domů a něco zamažou. Děti hodně sportují a chodí ven, takže máme dost i funkčního oblečení. FeelEco je právě na tento druh prádla vhodný. Dobře vypere i na nízké teploty, navíc má šetrné přírodní složení. S klidným svědomím ho můžeme používat i vzhledem k naší čističce odpadních vod. Za mě určitě mohu doporučit, ráda se k němu zase vrátím.

6387805809189obrazek.jpgFeelEco Odstraňovač skvrn
Fleky jsou u nás na oblečení celkem na denním pořádku a odstraňovač skvrn jsem ráda otestovala. Tento mě příjemně překvapil, protože si poradí se znečištěním od různých potravin, nechtěné mastnoty, kosmetiky – hlavně make upu, bláta od zvířat, trávy atd. Sprej lze použít na barevné i bílé prádlo, jediné, na co se nehodí, je vlna a hedvábí. U nás ale stejně bývají skvrny nejčastěji na bavlněných tričkách a mikinách, kalhotách nebo třeba ubrusech. V těchto případech je úplně skvělý, skvrny dobře odstranil a mohu doporučit.

6387805f4b91fobrazek.jpgFeelEco Čistič koupelen
Ve studni máme dost tvrdou vodu, která nechává všude po zaschnutí bílé fleky. Vyčistit proto například vodovodní baterie nebo sprchový kout nebývá úplně jednoduché. Jak jsem zjistila po opakovaném použití, FeelEco Čistič koupelen si ale právě s tímto dobře poradí. Odstraní dobře nejen vodní kámen, ale i mýdlové usazeniny. Já jsem si vzala tento prostředek a kartáček a skvěle jsem vyčistila i spáry a rohy sprchového koutu. Když si přečtete složení, zjistíte, že obsahuje třeba kyselinu citronovou, kterou používaly k čištění domácnosti už naše babičky. Je tedy ekologický a můžete si být jisti, že když uklízíte, nevdechujete žádné chemické látky. Navíc není agresivní k pokožce a to je pro mě důležité.

63878063a7409obrazek.jpgFeelEco Prostředek na nádobí
Nádobí sice většinou myjeme v myčce, ale přeci jen občas je potřeba umýt i něco v ruce. Pro tyto případy je FeelEco Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu ideální. Co mě mile překvapilo, a ještě jsem se s tím nikdy nesetkala, je, že s ním můžete kromě nádobí, důkladně umýt i ovoce či zeleninu. Je tedy jasné, že složení je naprosto „nechemické“. Já jsem v tomto prostředku umyla brambory, které jsem pak pekla ve slupce a myju s ním třeba i citrony, které krájím do vody.  Hlavním důvodem, proč mi tento přípravek na mytí nádobí vyhovuje, je, že je bez chemie a chloru. Jsem atopik a často se mi dělá na rukou ekzém. Pokud čistím jiné plochy, mohu si vzít rukavice, nádobí ale raději myju bez nich. U FeelEco na nádobí se mi nestalo, že bych měla podrážděnou pokožku na rukou, a to je pro mě opravdu důležité.

Shrnutí:
Značku FeelEco znám, ale pravidelně jsem tyto produkty nepoužívala. Proto jsem byla ráda, že jsem dostala možnost je poznat i otestovat. Moc mě zaujalo jejich přírodní složení, které ale vůbec neubírá na účinnosti. V tomto případě je to tedy spojení příjemného s užitečným. Další velké plus je, že nedráždí pokožku. Navíc podle mého názoru jsem produkty i cenově dostupné a seženete je v běžných řetězcích. Po tomto testu, když měla možnost produktů vyzkoušet víc jsem se rozhodla, že je budu kupovat pravidelně. Plánuji si objednat větší, ekonomické balení pracího gelu a také přípravku na nádobí. Pokud budu potřebovat, jen doplním původní obaly.
6388a2f3a7e89sal.jpg

6387819530f58obrazek.jpg