638783bf9c2a0obrazek.jpg„Uklízíme pravidelně několikrát týdně, o víkendu opravdu důkladně. Do úklidu se snažím zapojit i děti. Na úklid používáme různé produkty. Je pravda, že se neorientuji při výběru jen podle ekologického složení, ale v současnosti spíše podle ceny. Čistá domácnost je pro mě důležitá.
K udržitelnosti mě přivedla náctiletá dcera, která se o to dost zajímá, hlavně ve spojení s kosmetikou. Díky ní mi dnes určitě není lhostejná a když to jde, dám přednost takovýmto produktům.  Značku Feel Eco jsem dosud neznala, nebo spíš jsem jí vnímala, ale neměla jsem zatím příležitost žádný produkt od této značky vyzkoušet. Takže toto testování byla pro mě premiéra. Jsem ráda, že jsem se do testu mohla zapojit, poznala jsem nové věci, které budu ráda používat v budoucnu, protože mám s nimi dobrou zkušenost. Navíc se mi dostalo pochvaly i od mé všímavé dcery.“

Jak byla Šárka s jednotlivými testovanými produkty Feel Eco spokojená?

6387839b81821obrazek.jpg

Děkujeme jí za její recenze.

6387830cec22fobrazek.jpgFeelEco Prací gel Color
Jde-li o praní, musím pečlivě vybírat. Děti mají hodně suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopii. Z toho důvodu nepoužívám produkty, které jsou parfemované. U FeelEco pracího gelu Color jsem byla zvědavá, protože podle složení a popisu byl pro naši rodinu jako stvořený. Prádlo sice není po vyprání „převoněné“, ale i tak má takovou jemnou a „čistou“ vůni, která si mě získala. Samozřejmě mě zajímalo hlavně to, aby bylo prádlo dobře vyprané, což bylo na jedničku. A to i když jsem dala prací program na 30 nebo 20 stupňů. Tento prostředek mohu doporučit.   

638783163cb37obrazek.jpgFeelEco Odstraňovač skvrn
Náš syn chodí na ryby, hraje fotbal a pomáhá rád manželovi kolem domu, takže o skvrny není na jeho oblečení nouze. A samozřejmě nejen na jeho. Přípravek na jejich odstranění nesmí proto v naší domácnosti chybět. FeelEco Odstraňovač skvrn jsem proto ráda vyzkoušela. Zatím si poradil se vším, co se nám připletlo do cesty včetně mastnoty od buřtů, trávy i šmíru z garáže. I přesto, že je tak účinný, má šetrné a přírodní složení, což je opravdu super!

6387831ee0ba0obrazek.jpgFeelEco Čistič koupelen
V domě máme dvě koupelny, na jejichž čistotu si hodně potrpím. S úklidem mi hodně pomáhají děti, takže na produktu FeelEco Čistič koupelen oceňuji, že není agresivní k pokožce a má opět přírodní složení. Navíc je velmi účinný. Použili jsme jej na spáry v obkladech a na dlažbě na zemi, ale i na čištění sprchových koutů, vany, zrcadla a také na baterie. Ve finále jsem s ním umyla i celou kuchyň a také s velkým úspěchem. 

638783270b069obrazek.jpgFeelEco Prostředek na nádobí
Prostředek na mytí nádobí máme vždy po ruce, i když většinou dáváme vše do myčky. Na odmytí nádobí po snídani nebo studené večeři ale stačí jen tekoucí voda a dřez. U FeelEco prostředku na nádobí mě překvapilo, že s ním lze umýt i ovoce a zeleninu. Ale vlastně proč ne, má naprosto přírodní složení, takže není, čeho se obávat. Použila jsem jej třeba na umytí pomerančů, než jsem je dala do odšťavňovače nebo na umytí jablek.

Shrnutí:
Značku Feel Eco jsem neznala a musím říct, že mě přesvědčila. Vždycky jsem měla za to, že přírodní produkty moc nefungují, ale asi je to nějaký zažitý starý mýtus, protože tyhle mě přesvědčily o opaku. Složení je šetrné nejen ke zdraví, ale i k přírodě, a navíc účinnost je stejná ne-li lepší v porovnání s chemickou konkurencí. V podstatě jsem nadšená, jak je to jednoduché si jen vybrat přírodní značku, která mi vyhovuje. Pokud tyto produkty nenajdu v regálu v našem obchodu, mohu si je objednat přes internet. Líbí se mi i to, že jsou obaly recyklovatelné.

6388a34a90fcesal.jpg


6389ddc562fbbobrazek.jpg