6388ac0a87442obrazek.png"Děti odrostly, a tak, protože jsme na vsi, začali jsme podporovat místní toulavé kočky, až u nás před lety jedna zůstala. A nezůstala sama. Teď s námi bydlí dvě, teda spíš ony nás nechávají bydlet u nich. Takže vlastně jsem já jejich uklízečka. A přestože jsou kočky extrémně čistotné, běhají bůhvíkde venku, tlapkami zahrabávají svoje „víteco“.. a pak pobíhají po domě, skáčou třeba po kuchyňské lince, nepozorovaně proklouznou do ložnice... Pravidelný úklid je proto zásadní. Snažím se třeba večer nebo po ránu obejít všechny povrchy s hadříkem a čističem. Nebo prádlo prát také co nejčastěji. A i kvůli kočkám nebo díky nim se snažím být co nejekologičtější – prostě non-toxic. Zkoušela jsem už několik značek přírodních produktů spojených s úklidem a péčí o domácnost, ale zatím jsem produkty Feel Eco neznala a nepoužívala.“

Jak byla Romana s jednotlivými testovanými produkty Feel Eco spokojená?

6388abc568c9aobrazek.png
Děkujeme jí za její recenze.

63877ed77dc93obrazek.pngFeelEco Prací gel Color
Perfektně vypere a barvy drží. Přírodní prací gely používám dlouhodobě. U testovaného pracího gelu mě mile překvapilo nižší dávkování než u jiných, podobných gelů. Hodně lidí si myslí, že chemické přípravky vyperou lépe jen, ale jak jsem zjistila, nemusíte se bát. Když je něco víc špinavé nebo přímo na skvrny přistříknu testovaný odstraňovač skvrn a je to. Protože pereme tak 2x týdně je příjemná i slabá parfemace, taková ta „vůně čistoty“. Jsem ráda, že i kočky jsou spokojené.
 
63877edd4b5d8obrazek.pngFeelEco Odstraňovač skvrn
Odstraňovač skvrn se mi moc líbí, dobře funguje a po použití skvrna zmizí. Zkoušela jsem to na bílém tričku se skvrnou od čaje a také na skvrny od make-upu. Použití je díky rozprašovači jednoduché, je dobré ho mít po ruce, protože vznik skvrn zejména v kuchyni při vaření je velmi časté a je dílem okamžiku. Opět oceňuji, že přípravek je ekologický, má dobré složení, je bez barviv a agresivní chemie a obal je recyklovatelný.
 

63877ee2719b2obrazek.pngFeelEco Čistič koupelen
Naše koupelna je opravdu těžký soupeř, protože máme extra tvrdou vodu ze studně. Ale čistič Feel Eco uspěl. Mám důkaz, na naší koupelnové baterii jsem nastříkala testovaný čistič a po chvilce jsem vše jen opláchla a otřela. I když je tekutější, dobře čistí. A krásně voní.  Použila jsem ho i v kuchyni na čištění kuchyňské baterie a dřezu. Také chválím, že vůbec nedráždí kůži na rukou (jako jiné čističe s chemií).
 
63877eed491fdobrazek.pngFeelEco Prostředek na nádobí
Umyje krásně i mastnotu, a navíc s ním můžete mýt i ovoce a zeleninu, což je doklad ekologičnosti. Vůně příjemná ovocná, takže do kuchyně ideální. Používám svoje lahvičky s pumpičkou jak na „jar“, tak na mýdlo, takže je skvělé, že značka FeelEco nabízí velká ekonomická balení – 5 a 10 litrů.

Shrnutí:
Díky testování musím přiznat, že mě tato značka mile překvapila. Nejen výkon vs. cena. Je mi sympatický také příběh značky, kdy táta začal vymýšlet a vyrábět produkty pro svou dcerku, protože měla problémy s citlivou pokožkou. A hlavně je česká! Protože uhlíková stopa = eko a dovoz z dalekého zahraničí se nějak nerýmuje. Mrzí mě jen jedna věc. Vzhledem k tomu, že jsou z Jižní Moravy, je škoda, že k produktům nedodávají rovnou víno. To by se pak uklízelo ještě veseleji!?

6388a3160f41asal.jpg

 
63877c6b30536obrazek.png

Reklama