6389e04ba8848obrazek.png„Jsem na mateřské dovolené a starám se o svou malou dceru. Ta je velmi aktivní, neustále někam leze a něco objevuje. Naštěstí už skončilo období, kdy si strkala všechno do pusy, ale nyní nejraději běhá po zahradě, takže musím stále dávat pozor, aby se nezranila a zas tak moc se neušpinila. Čistá domácnost je pro mě prioritou. Velmi často vysávám a vytírám, i když máme myčku, myji nádobí i v ruce. S malým dítětem je také potřeba neustále zapínat pračku, protože malá se často pobryndá nebo si venku umaže oblečení. I když máme rodinný domek, naštěstí naše voda není moc tvrdá, takže úklid koupelny zvládám jednou týdně. Máme ale domácí čističku, takže je pro mě důležitý výběr čističů, které používám.
Co se týká udržitelnosti a ekologie, ráda používám přírodní produkty jako jsou mýdla nebo kosmetika. Líbí se mi, když značky myslí na to, aby výrobky byly rozložitelné a využívaly co nejméně plastu. Co se ale týká čističů jako je čistič do kuchyně nebo do koupelny, většinou jsem sahala v regálech po těch s pokud možno silnou čistící a odmašťovací sílou, takže ty nadupané chemií, chlórem. Zajímalo mě, jak si s touto prací poradí přípravky na přírodní bázi. Přiznám se, že jsem přípravky od Feel Eco neznala a jsem ráda, že jsem je mohla díky aktuálnímu testování vyzkoušet“.

Jak byla Kateřina s jednotlivými testovanými produkty Feel Eco spokojená?
6389e022de3a4obrazek.png
6389dfedbf081obrazek.png
 

Děkujeme jí za její recenze.

6389de075c58dobrazek.pngFeelEco Prací gel Color
Peru velmi často, takže se mi prací gel na barevné prádlo velmi hodil. Od narození dcery se snažím její oblečení prát v přípravcích, které jsou jemné, aby jí zbytečně nedráždily pokožku. Sice ji nemá problematickou, ale raději tomu chci předejít. Mile mě překvapilo složení a vůně, která je velmi jemná a příjemná. Prádlo bylo dobře vyprané, barvy nevybledly, a to je pro mě důležité. Máme hodně barevných oblečků, dceru několikrát za den převlékám, protože se učí jíst a pít sama a nemohu často zabránit tomu, aby se nezašpinila. Co nezvládne během jídla, to se jí povede venku, kde máme pejska, který si s ní rád hraje. Takže se oba velmi často plazí po zemi nebo se honí.

6389de0d0792dobrazek.pngFeelEco Odstraňovač skvrn
Odstraňovač skvrn je pro mě ideální pomocník, protože není den, kdy by moje malá dcera nevyrobila žádný flek. Takže skvrny a jejich odstranění řeším neustále. Mám ho neustále po ruce a dobře se mi osvědčil. Dobře odstranil skvrny od omáček, přesnídávek a pudinků, dokonce i od pomeranče. Líbí se mi, že jeho složení má 92% podíl přírodního původu. A čistí opravdu dobře.  

6389de14b376eobrazek.pngFeelEco Čistič koupelen
Nemáme zas tak tvrdou vodu, takže nemusím tak často mýt baterie u umyvadla nebo ve sprchovém koutě. Tento sprej jsem použila na umyvadlo, spáry dlaždiček a na baterie (umyl aspoň malé množství vodního kamene). Použila jsem ho i v kuchyni na kuchyňskou desku a povrch stolu. Mám z toho dobrý pocit, že když omývám desku přípravkem „bez chemie“, mohu pak bez obav na desku dávat potraviny, případně například nakousané jablko nebo sušenku od dcery, která se rozhodně, že už to nebude jíst.

6389de1aca1d3obrazek.pngFeelEco Prostředek na nádobí
Přípravek na nádobí mě nadchl ze všech nejvíce. Ráda myju drobné nádobí v ruce, protože nemám ráda špinavé nádobí ve dřezu. Když jsem si přečetla etiketu, hodně mě překvapilo, že se s ním dá mýt i ovoce a zelenina. To jsem hned využila pro mytí jablek, která miluje moje dcera nebo hrušek, vždy je mi nepříjemné, jak je tento typ ovoce lehce lepkavý, protože je chemicky ošetřený různými postřiky a nikdy pořádně nevím, když je oplachuji, zda to všechno smyji. Tahle mohu dát dceři bez obav ovoce, které nemusím kvůli čistotě loupat. Takže za mě je přípravek na nádobí úplně TOP. Jeho složení je velmi šetrné, což cítím na rukou po mytí nádobí, vůbec je nemám vysušené a už vůbec ne podrážděné, že bych cítila třeba svědění. Asi největším benefitem je pro mě možnost mytí ovoce a zeleniny.

Shrnutí:
Všechny přípravky Feel Eco jsem vyzkoušela. Jsem ráda, že jsem měla tuto možnost, protože nevím, zda bych si je někdy koupila. Přesvědčily mě, že dobře čistí. Asi bych ráda vyzkoušela i aviváž, kterou při praní také ráda používám, případně i šampon nebo sprchový gel pro mytí a koupání mé dcery. Vím, že mnoho maminek řeší, že mají miminka nebo malé děti ekzém a vždy jsou rády, když objeví kvalitní výrobky, které dětské pokožce vyhovují. Jak jsem se dívala na složení, „Baby produkty“ Feel Eco myslí i na malé děti, které mají problém s kůží. Také mi přijde fajn, že na webu značky Feel Eco se dá objednat větší balení například pracího gelu nebo čističe na nádobí, to by se mi doma určitě hodilo. Jak jsem se dívala na ceny, jsou přijatelné.

sal.jpg

6389ddbba7fe6obrazek.png

Reklama