6388a0466e318obrazek.png„Protože jsem alergik, je pro mě pečlivý úklid, pravidelné zbavování se prachu, každodenní vysávání a časté převlékání ložního prádla zásadní. Postupem času jsem se začala zajímat nejen o sebe, ale také o planetu, o přírodu a začala jsem objevovat přírodní produkty. Hlavně tedy přírodní kosmetiku, vůči které jsem byla dříve dost skeptická. Jenže ona se mi osvědčila a já po ní sahám čím dál tím víc. Od té jsem přešla i k dalším “zeleným” produktům, jako je třeba prášek na praní nebo čističe do domácnosti. A teď jsem objevila díky testování značku FeelEco, která mi opravdu sedla.“

Jak byla Adriana s jednotlivými testovanými produkty Feel Eco spokojená?

6388a0a518da7obrazek.png
6388a2adc67ccobrazek.png
Děkujeme jí za její recenze.

6388a000033b3obrazek.pngFeelEco Prací gel Color
Prací gel jsem si hned vyzkoušela při prvním adventu, kdy jsem si chtěla „ovonět“ vánoční ložní prádlo, které jsem čerstvě povlékala. Úkol splněn, povlečení bylo krásně fresh, voňavé a měkoučké. Také jsem prací gel zkoušela na oblečení, které nosím do posilovny, a i tady jsem byla spokojená. Jemnou vůni jsem cítila i druhý den při cvičení, navíc se mi líbí, že prádlo bylo vypráno šetrně na 30 stupňů a vše bylo naprosto v pořádku.

6388a0086f0e1obrazek.pngFeelEco Odstraňovač skvrn
Odstraňovač skvrn používám hlavně na oblečení, kterém mám špinavé od make-upu. Líčím se celkem hodně, takže se mi stává, že trička kolem krku nebo třeba šály či roláky občas utrpí nějakou tou šmouhou. A přiznám se, vyzkoušela jsem tento produkt i na flek na gauči, který se mi povedlo udělat během večeře, a všechno krásně pustilo!

6388a01184f9cobrazek.pngFeelEco Čistič koupelen
S čističem koupelen jsem opravdu hodně spokojená. Překvapilo mě, jak moc je tento prostředek účinný. Vanu a umyvadlo vyčistil líp než kdejaký chemický konkurent, který se vlastně ani nedá nazývat konkurencí. Nakonec jsem s ním zkusila vyleštit i zrcadlo, na kterém mi tedy udělal trošku šmouhy, ale možná jsem ho tam dala jen moc. Právě dalším benefitem je to, že produktu stačí používat menší množství, a přesto je hodně účinný.

6388a01a1a07fobrazek.pngFeelEco Prostředek na nádobí
Protože nemám myčku, oceňuji i prostředek na mytí nádobí. Nejvíc se mi líbí to, že nedráždí a nevysušuje ruce, protože má vyvážené složení s glycerinem a pH 5, 5. Kromě toho, že je vhodný na mytí nádobí, můžete s ním opláchnout i ovoce či zeleninu a zbavit je tak konzervantů, až takhle je eko! A to je pecka!

Shrnutí:
Celý příběh značky FeelEco i moje testování těchto produktů mě trošku donutilo k zamyšlení - celkem automaticky jsem doteď nakupovala čističe běžně v drogerii a nijak jsem nepřikládala význam čtení si složení. Ale vždyť... nemyju jimi nádobí, ze kterého pak jím? Neperu jimi oblečení, které pak celý den nosím? Povlečení, ve kterém spím? Nečistím jimi vanu, do které si pak napouštím vodu se solí na "ozdravnou" lázeň? No, jasně že jo. Proto mě velmi inspirovalo testování těchto přírodních pomocníků. Z mé zkušenosti vyplývá, že jsou podle mě opravdu 100% účinné.

Produkty FeelEco obsahují více než 90 % složek přírodního původu a mají plně recyklovatelné obaly. To je další důvod, proč je mi tato značka sympatická. Kvituji i cenu, která není nijak přemrštěná a podle mě dostupná. Zkrátka a dobře – FeelEco je vhodné do každé domácnosti.


sal.jpg

6389ddcd5f04bobrazek.png

Reklama