Pro ty z vás, které si připadáte jako pradlenky máme skvělé testování! Vyzkoušejte s námi novou, vylepšenou recepturu pracích gelů Persil. Persil gel je nyní o 40 % účinnější v každé kapce gelu. Hledáme 15 testujících čtenářek, které NOVINKY Persil vyzkouší.

V testovacím balíčku se můžete těšit na gely Persil na bílé a stálobarevné prádlo. Těšíme se na vaše zkušenosti.

Zapojte se do soutěže ZDE a buďte mezi patnácti, které budou nové gely Persil testovat!

persilcl.png
 
Rádi používáte prací gely Persil pro jejich výbornou účinnost, jednoduché použití a nádhernou vůni? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nové gely Persil 360° Complete Clean mají novou recepturu, která je o 40 % účinnější v odstranění skvrn v každé kapce.

Nové složení gelů Persil je posílené o vybrané polymery pro boj s mastnými skvrnami, o enzymy proti škrobovým skvrnám a vylepšenou kombinaci povrchových látek pro větší jas vypraného prádla.
Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a svým speciálním složením obnovují barvy a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí ([i]).
 
Nové a účinnější gely Persil jsou k dispozici v maloobchodním prodeji od dubna letošního roku. Gely Persil 360° Complete Clean koupíte v nové modernizované lahvi. Obvyklá prodejní cena gelů je 169 Kč (20 PD), 529 Kč (60 PD).

([i]).
-        Na základě více koncentrované receptury v porovnání s předcházející.
-        Menší spotřeba CO2 ve fázi dopravy, méně plastového odpadu, menší spotřeba vody na výrobu gelu.

V testovacím balíčku se můžete těšit na gely Persil na bílé a stálobarevné prádlo. Těšíme se na vaše zkušenosti.
Zapojte se do soutěže a buďte mezi patnácti, které budou nové gely Persil testovat!

Soutěžte ZDE

Reklama