Co je důležité:

Pokud se chcete do testování zapojit, pak nám označte v našem dotazníku, který z testovaných balíčků je pro vaše dítě vhodné.

Dotazník najdete na této stránce

Co mohou testovat děti, které v září nastupují do první třídy?
Určitě vás potěší gumovací pera Pilot FriXion Ball. Termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, takže v případě změny plánů netřeba škrtat. Dítě si může vybrat oblíbenou barvu pera, barevná škála per je velmi široká. Legendární gumovací pera Pilot FriXion Ball by neměla chybět v žádném školním penále! Školáci a studenti mohou vybírat ze dvou šířek hrotů (tenký a střední) a nespočtu barev. Díky tvarovanému a příjemnému gumovému úchopu se s perem dobře manipuluje, jemný gelový inkoust hladce klouže po papíře. Psaní s „gumovačkou“ od Pilotu je prostě jedna velká radost!

62fe34db63b6cobrazek.png
Doporučená MOC je 74 Kč.

V balíčku najdete také kvalitní barevné sešity Oxford v různých velikostech.

Co mohou testovat starší školáci?
Gumovací zvýrazňovače Pilot FriXion Light Natural Colors v šesti jemných pastelových barvách pomohou přehledně zdůraznit to podstatné. A věděli jste, že i zvýrazňovač lze vygumovat? I v tomto případně se jedná o „kouzelný“ termosenzitivní inkoust, který po použití gumy na konci zvýrazňovače jednoduše zmizí! Šikovný klínový hrot dovolí úhledné zvýrazňování textu, náčrtky, vybarvování i psaní. Nebojte se barev a objevte jejich kouzlo!

62fe3521f0f04obrazek.png
Doporučená MOC je 39,70 Kč

Neon je trendy!
Co je neonové, to září, a je tím pádem nepřehlédnutelné. A to se někdy hodí, především při učení. Gelové rollery Pilot G-2 budou skvělým pomocníkem při zaškrtávání a zvýrazňování textů a poznámek. Neonový inkoust za sebou na papíře zanechá intenzivní zářivou stopu a vše, co napíšete nebo nakreslíte, bude snadno zapamatovatelné. Hned několik oslnivých barev ocení nejen školáci a studenti, ale i všichni ostatní, kteří se nebojí barev a chtějí se ve všech svých zápiscích dobře orientovat.

62fe35636acc4obrazek.png
Doporučená MOC je 57 Kč.

V balíčku najdete také kvalitní barevné sešity Oxford v různých velikostech.

62fe359a0b5baobrazek.png

Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí, potěší vás, že pera Pilot FriXion Ball a zvýrazňovače Pilot FriXion Light jsou vyrobeny minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Navíc lze do většiny produktů Pilot zakoupit i náhradní náplň.

Více najdete na www.pilotpen.cz

62fe3239e8007obrazek.png

Reklama