Máte doma malé dítě, které si pochutnává na masozeleninových příkrmech? Záleží vám na tom, aby strava, kterou vaše batolátko jí, byla vyvážená a chutnala mu? Pak máme pro vás připravenou oblíbenou soutěž spojenou s testováním!

hamiHledáme 50 maminek, které svým dětem zařadily do jídelníčku masozelenové příkrmy. Maminky, které vybereme, získají balíček se třemi produkty od HAMI. Balíček bude složením odpovídat věku dítěte.

Maminky, které mají dítě ve věku od ukončeného 4 měsíce do ukončeného 6 měsíce, získají tyto příkrmy: 1x dýně s lososem a cuketou 125 g, Fazole, sladké brambory, hovězí 200 g, BIO Ovocný koktejl s mandarinkou 200 g.
Maminky, které mají dítě ve věku od ukončeného 6 měsíce do ukončeného 12 měsíce, získají tyto příkrmy: Fazole, sladké brambory, hovězí 200 g, BIO Ovocný koktejl s mandarinkou 200 g, 1x Brabory, vepřové maso, čekanka 250 g.

Chcete se zapojit do testování? Odpovězte správně na soutěžní otázku a nezapomeňte uvést v zadání soutěže, v jakém věku je vaše dítě – najdete v menu otázek. Proto, abyste mohla soutěžit, musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená, pokud nejste, udelejte to na této stránce //zena-in.cz/registrace.php

ovocenahratlosos1

Co budete moci otestovat? Jaké jsou příkrmy HAMI?

Hlavní součástí jídelníčku by mělo být dostatečné množství pestré zeleniny a ovoce. Aby vaše dítě dostávalo všechny potřebné živiny, měla byste mu nabízet také potraviny, které obsahují sacharidy, zdravé tuky a kvalitní bílkoviny. Získat plnohodnotné suroviny však nemusí být stále jednoduché – většina maminek sice ví, jak zdravé jídlo připravit, ale spoustu potřebných surovin není snadné sehnat, některé z nich jsou příliš drahé a v zimním období zabezpečit některé suroviny čerstvé jednoduše nelze. V takových případech se můžete spolehnout na příkrmy ve skleničkách, u kterých máte navíc jistotu, že jim můžete zcela důvěřovat.

Vyvážená a pestrá strava pro spokojená bříška s Hami

Lahodné masíčko je v příkrmech HAMI doprovázeno bohatou paletou zeleniny – cuketou, lilkem, květákem, brokolicí, čekankou, sladkými bramborami, fazolkami, tuřínem a dalšími druhy – díky níž vytváří perfektně vyvážený oběd, který děťátko už od mala uvykne na pestré chutě a zároveň mu dodá vše potřebné pro zdravý růst.

hami_dite

HAMI nabízí děťátku k vyzkoušení až 25 druhů zeleniny vařené v páře tak, aby ve výsledném zeleninovém příkrmu pro něj zůstala zachována přirozená chuť a lahodná vůně. S masozeleninovými příkrmy HAMI může děťátko ochutnat až 11 různých druhů masa – vedle tradičního kuřete, vepřového a hovězího je pro něj připraveno i krůtí, králičí, netradiční jehněčí, libové telecí nebo jódem nabité rybí maso z tresky, tuňáka, mořské štiky nebo lososa. Ovocné příkrmy teď navíc najdete i s označením BIO. Díky němu máte záruku, že suroviny jsou nejenom kvalitní, ale ještě byly vypěstované způsobem ekologického zemědělství, které je šetrné k životnímu prostředí.

Chcete se zapojit do testování? Soutěž Testujeme příkrmy HAMI najdete v rubrice Soutěže //zena-in.cz/sekce/souteze.

Pokud rády soutěžíte, naším tipem je krásná soutěž pro maminky „Zamilujte si pestrost“, více najdete na této stránce: www.klub-maminek.cz/soutez. Soutěž trvá od 4. 4.–31. 5. 2014.

Hami

Reklama