In jsou aktuálně hnědé odstíny, proto máme pro vás připravené testování! Značka Palette od Schwarzkopf&Henkel tento trend následuje, a přináší tak pro brunetky zbrusu novou kolekci Palette Deluxe Shimmering Browns. Ta nabízí úchvatný výběr tří trendy hnědých odstínů pro intenzivní a syté hnědé tóny.

Barvíte si vlasy na hnědo? Vyzkoušejte jeden ze tří nových odstínů!

palette

Řada Palette Deluxe se sedmi vyživujícími oleji obsahuje exotický marulový, arganový, sezamový, mandlový a olivový olej i oleje z jader meruněk a makadamových ořechů. O vlasy pečuje na povrchu i uvnitř a zejména dlouhé kadeře proměňuje ve zdravě vypadající vlasy se sytými  barevnými odstíny. Každý pramen je na dotek jemnější a poddanější a vlasy se snadno rozčesávají a upravují. Nová kolekce Shimmering Browns dodá Vašim vlasům dlouhotrvající vzhled brunetky, v němž zazáříte jako hollywoodská hvězda.

Nová kolekce hnědých odstínů Palette Deluxe, určená sebevědomým ženám, které přesně vědí, co chtějí, zahrnuje tři oslňující odstíny:

  • Oslnivě hnědý
  • Třpytivě bronzový
  • Zářivě hnědý

palette

Generace spokojených zákaznic důvěřují značce Palette a ví, že jim poskytne nádhernou barvu vlasů, a to za přijatelnou cenu. Nová kolekce Palette Deluxe Shimmering Browns je určená ženám, které chtějí pro své vlasy vždy jen to nejlepší. Novinka je nejnovějším přírůstkem řady vlasových barev Palette Deluxe, a přináší tak zaručenou kvalitu od Schwarzkopf & Henkel. Doporučená maloobchodní cena je 124,90 Kč.

Chcete jednu ze tří barev otestovat? Napište nám pod článek, který odstín byste si přála vyzkoušet a my vybereme tři z vás, kdo je získá k otestování (každá z vás vybraných dostane 2 balení s odstínek, který jste si vybrala).

Reklama