Partnerem našeho testování byla značka Flora, její produkty Flora Original byly zároveň ingrediencí v našich receptech. Hlavními surovinami byla zelenina a bylinky – bazalka, medvědí česnek, sušená rajčata, ředkvičky a mrkev s celerem. Jak vše dopadlo? Všechny tři pomazánky se nám povedly a spolu s ostatními čtenářkami jsme je s radostí snědly.

Co na recepty říká foodblogerka Elly?
5cc703c1184dcobrazek.png
Všechny recepty jsou chutné a jednoduché na přípravu, zvládne je opravdu každý. Je dobré sáhnout i po sezónních bylinkách jako je například nyní medvědí česnek, který se těší čím dál tím větší oblibě. Klasikou je bazalka či jarní cibulka, s těmi se dá také dobře pracovat. Recepty mne bavily, ráda se s vámi o ně podělím. Najdete je i na mém blogu www.bohynekuchyne.cz. Myslím, že projekty typu „Rostlinné pondělí“ mají smysl, rozvíří výzvu či odhodlání zkusit nějaký den bez masa.“

Pokud se budete chtít inspirovat, najdete je tady:

Podívejte se na naše fotky, jak jsme si testování užily!
5cc6fd142d38aobrazek.png
5cc6fd3759312obrazek.png

Proč právě pondělí?

· Pondělí představuje první den cyklu, který umožňuje nový začátek.
· Zdravá pondělní životospráva pomáhá lidem dodržovat zdravý životní styl i v průběhu týdne.
· Malé kroky mohou být základem udržitelných dlouhodobých změn ke zdravějšímu životnímu stylu.
· Každé pondělí umožňuje nový začátek.
· Víkend je nejvhodnějším dnem k přípravě jídla s předstihem.
· Na „bezmasé“ pondělí jsme zvyklí již z mateřské školky a školní jídelny – pamatujete?


Pozor soutěž o zájezd v hodnotě 100 000 Kč!  Více inspirace včetně pondělních rostlinných jídelníčků až do konce května najdete na www.rostlinnepondeli.cz.  Na stránkách najdete také motivaci k většímu zapojení rostlinné stravy do vašeho života – soutěž o dovolenou podle vlastního výběru v jedné ze zemí exotické Asie v hodnotě 100 000 Kč.
5cc6fba4cb57eobrazek.png

Všechny naše recepty:

Reklama