Jaká je prémiová televize A9G od Hisense?

Moderním trendem jsou televize s větší úhlopříčkou. Testovaná prémiová televize A9G od Hisense vás ohromí svým rozměrem, její úhlopříčka má 164 cm a stane se tak dominantou prostoru, kam jí umístíte. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo haly. Ocení ji i ti nejnáročnější, protože je přímo nadupaná moderními technologiemi, takže si ji hned zamilujete.

his.jpg
Foto: Hisense

Má moderní a velmi elegantní a ultratenký design. Máte pocit, že splývá s okolím. Díky unikátní technologii OLED se řadí mezi špičky ve světě televizí. Při sledování pořadů či jiných přenosů či filmů má velmi široký zorný úhel, moc se nám přirozené barvy. Zárukou kvality obrazu a zvuku je Certifikace IMAX Enhanced. Obrazovka se pyšní technologií OLED, nepotřebuje podsvícení.

Televize A9G nabízí propojení několika obrazových technologií pro co nejlepší efekt. Pokud potřebujete více technických informací, podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) je naprostou samozřejmostí a nechybí ani podpora HLG a HDR10+ a certifikace UHD Premium. Perfektní je také je technologie Dolby Vision IQ, která upravuje vlastnosti obrazu na základě aktuálního obsahu a vnějších světelných podmínek. Skvělý zážitek z hudby a zvukových efektů zajišťují 2 špičkové reproduktory společně se sadou předních reproduktorů a subwooferů. Funkce dodatečného zpracování zvuku DTS Virtual: X™ a Dolby Atmos®poskytne prvotřídní zvukový zážitek z prostorového zvuku. Výkon audio soustavy činí až 100 W. Takže se můžete spolehnout na opravdový zážitek, který si díky těmto technologiím opravdu vychutnáte.

tv1.jpgFoto: Hisense

Televizi ale zároveň můžete využít na propojení aplikací YouTube, Netflix, Amazon Prime nebo Voyo. Rychlost propojení je super, protože nový operační systém VIDAA U5.0 patří mezi nerychlejší na trhu (spouští televizi za neuvěřitelných 1,7 sekundy). 

Celkový dojem z této televize je opravdu skvělý. I když je finančně náročnější, kvalita a zážitek za to stojí. Moc nás potěšilo i řešení modrého světla – testovaná televize vyzařuje nízkou hladinu (toto dokládá certifikace společnosti TÜV Rheinland). Když se díváte na TV z pohodlí domova, máte pocit, že jsme v domácím kině.

his1.jpg
Foto: Hisense

Více o televizi A9G od Hisense najdete na Hisense.cz
6155bd18373ebobrazek.png6155c24deb0c3dopo.jpg

Naše články:

Reklama