V našich článcích jste se mohly seznámit se skvělým systémem, který napomáhá řešení nechtěných chloupků. Více najdete zde: philipslumea.cz.   

Vyhodnotili jsme soutěž, ve které jste mohly vyhrát Philips Lumea Precision Plus SC2008 – výherkyní se stala čtenářka Claire a výhru jí posíláme!

Za redakci se ujala testování Markéta Škaldová. Jak její testování probíhá?

Philips

Markéta: Chci být dokonale hladká, bez jediného chloupku

Kde jsou ty zlaté časy, kdy ochlupení bylo přirozené, nikdo nevyžadoval hladce oholené podpáží, intimní oblast a nohy. Holení, rutina, která je snad tou nejvíce otravnou záležitostí, kterou mi ženy známe. Díky pokroku techniky již nemusíme denně trávit desítky minut ve sprše s žiletkou v ruce.

Já osobně patřím do té skupiny žen, která si zakládá na svém zevnějšku, a tak je pro mě holení téměř každodenní rutinou. Přiznám se, že mě vážně nebaví skočit ráno do sprchy, kdy kromě běžné ranní hygieny beru do ruky ještě holicí strojek a zbavuji se i těch nejkratších chloupků. Na nohy jsem vyzrála asi před dvěma lety, kdy jsem si pořídila depilátor, díky kterému mi porost již takovým tempem neroste a stačí se nohám věnovat tak jednou za tři týdny, i na tu bolest jsem si zvykla. Chtěla jsem to prubnout i v intimní oblasti, ale když jsem to zkoušela, tak ihned při prvním přiložení depilátoru do třísel jsem si to hodně rychle rozmyslela, ta bolest byla neskutečná. Jak ale sakra zamezit chloupkům, aby nerostly?

PhilipsPřed 2 týdny jsem dostala zajímavý úkol: Vyzkoušet Philips Lumea Precision Plus SC2008! Z testování jsem měla radost a hned jsem se do toho pustila.

Philips Lumea má inovativní technologii IPL - „Intense Pulsed Light“ (intenzivní pulzní světlo), které umožňuje zbavit se chloupků dlouhodobě a bezbolestně. Celý princip spočívá v tom, že Philips Lumea vyšle světelný paprsek na folikulu chloupku, kdy výsledkem je ztráta chloupku a zastavení jejich růstu. Samozřejmě nemůžete počítat s tím, že ihned po první aplikaci vám chloupky neporostou, jak se říká, trpělivost růže přináší.

Já Philips Lumea používám momentálně cca dva týdny, vždy v podpaží a oblasti bikin. Může se však používat na jakoukoliv část těla, kde nám rostou chlupy, nohy, podpaždí, ruce, bříško, třísla, okolí brada, tváře, horní ret… Je skvělé, že to nezabere tolik času, jako když si jdu depilovat nohy, to je vždy akce tak na 45 minut.

Jaké je moje průběžné hodnocení?

Abych se však dostala k momentálnímu výsledku používání, za ty dva týdny již vidím určitý pokrok. Největší pokrok je vidět na podpaží, které již nevyžaduje každodenní holení, první chloupky se začnou objevovat po 3 až 4 dnech, což je úspěch. V oblasti bikin jsem, upřímně, pokrok nepostřehla, ale výrobce uvádí, že by k odstranění chloupků mělo dojít mezi 2. a 4. týdnem, takže ještě počkám a budu nadále používat. Prozatímní výsledky mne ale mile překvapily. V testování nepolevuji a těším se na další výsledky.

Jak přesně funguje, se můžete podívat na názorném videu:

Čtěte naše články:

Více najdete na philipslumea.cz.

Reklama