644a64d99ad8fobrazek.jpg

Nové Premium kaše doplňují řadu kaší Dr. Oetker. Sortiment obsahuje ovesné kaše nejoblíbenějších příchutí s vysokým obsahem celozrnných ovesných vloček a bezlepkové rýžové kaše s obsahem celé rýže z Itálie. Premium kaše jsou obohaceny o další funkční benefity, jako jsou bílkoviny či magnesium.

Testovaly jsem Premium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby

64184a4b16e83obrazek.png

Obsahuje:

  • 67 % celozrnných ovesných vloček
  • pravou belgickou čokoládu
  • syrovátku a kakaové boby, které jsou považovány za SUPERPOTRAVINU       
  • nízký obsah soli a cukru

Druhou novinkou je Premium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin.

64184a7bce2abblobid0.png

Obsahuje:

  • 74 % celozrnných ovesných vloček
  • mrazem sušené brusinky
  • syrovátku a zdraví prospěšný inulin
  • nízký obsah soli a cukru
  • vlákninu, magnézium a bílkoviny

Naše dojmy?

Vendula

Naše snídaňové rituály se za poslední měsíce dost změnily. Původní pečivo pomalu a jistě nahrazují ovesné kaše, ať už domácí vločkové nebo ty rychlejší varianty ze sáčku. Takže rodina byla velmi nadšená, když mohla testovat prémiové novinky od Dr. Oetkera. U nás na plné čáře zvítězila příchuť belgické čokolády. Tím nechci vůbec hanit brusinkovou příchuť, ani v nejmenším. Já jako maminka oceňuji snížený obsah cukru a soli. A pokud někomu přijde kaše málo sladká, doslazujeme ovocem. Obě kaše stojí rozhodně za vyzkoušení! 

Marta

Kaše Dr. Oetker mám moc ráda. Jeden čas jsem si je kupovala pravidelně. Nyní už jsem to trochu omezila, ale mám je ráda. Přiznávám, že nejsem příliš na ovocné, ty mám ráda spíše rýžové. Třeba meruňkovou. Ovesné mám nejraději čokoládové, oříškové nebo bez příchutě klasické. Z těchto dvou, které jsme nyní měli v redakci možnost ochutnat, mě tedy samozřejmě více zaujala čokoládová. Je opravdu vynikající a moc se mi líbilo, jak občas mezi zuby křupne kakaový bob. Belgická čokoláda přidává celé kaši na kvalitě. Výhodou je, že obsahuje méně cukru něž některé jiné podobné kaše.

644a64f28f745obrazek.jpg

Nelly

Kaše jsou mojí oblíbenou snídaní hlavně o víkendu, kdy mám dostatek času si s nimi pořádně vyhrát. Většinou si je dělám sama z ovesných vloček, a proto mi to trvá déle. Kaše ze sáčku je ale skvělou alternativou, díky které mám snídani hotovou za pár minut a dopřeji si ji tedy i během týdne. Mou favoritkou je bezesporu příchuť belgické čokolády, což ale není v mém případě vůbec směrodatné. Pokud bych měla na výběr z milionu příchutí, vždy si zvolím tu čokoládovou. Premium ovesná kaše od Dr. Oetkera s příchutí belgické čokolády navíc obsahuje kakaové boby a naopak postrádá vyšší obsah cukru a soli.  

Kateřina

Miluji ovesné kaše, ale jsem zvyklá si je dělat sama, k těm instantním ze sáčku bývám skeptická. O to víc jsem byla překvapení chutí, konzistencí, ale i složením právě prémiových kaší od Dr. Oetkera. Jsem milovnice čokolády, takže začnu tou s kakaovými boby. Je méně sladká, což dokáže vyřešit doslazení či přidání ovoce. Skvěle hodnotím krémovou konzistenci a rychlou přípravu. Křupavé kakaové boby tomu dávají šmrnc. Nemám problém si do kaše přidat něco dalšího (ořechy, další čokoláda, semínka apod.), ale i samotná chutná výborně. Brusinkovou ocení ti, kteří vyhledávají ovocné příchutě a další přidané, zdraví prospěšné látky, jako je inulin, syrovátka (bílkovinám zdar!) nebo hořčík. 

64184a9548887obrazek.png