Ve čtvrtek se u nás v redakci konala kulinářská akce spojená s grilováním a testováním odšťavňovače Tefal Tefal Infiny Juice. Pití vylisovaných šťáv z ovoce a zeleniny patří do zdravého životního stylu.

Proto jsme rádi otestovali nový odšťavňovač Tefal, o kterém jsme psali v tomto článku.

Pro návštěvnice akce jsme připravili ochutnávku několika kombinací zeleniny a ovoce, abychom odšťavňovač dobře prověřili.

odštavnovač

tefal

  1. Nejoblíbenější klasika mrkev a jablka – záleží na poměru, jaký máte rádi, my jsme se snažili, aby poměr byl půl na půl. Tato kombinace sklidila velký úspěch. Odšťavňovač si hravě poradil s mrkví i jablky.
  2. Ananas, máta a limetka. Kdo má rád ananasové kombinace, toto je výtečná volba. Svěží lehký nápoj!
  3. Červená řepa. Tu jsme nechtěli s ničím kombinovat, tato vitamínová bomba se většinou pije samotná. Kdo má rád řepu, je to skvělé, když se dá vylisovat a vypít
  4. Zeleninový koktejl šťávy z řapíkatého celeru, špenátu a polníčku. Zelený nápoj plný vitamínů!

štávycervena řepa

Podívejte se na fotografie, jak jsme hezky odšťavňovač zapřáhli do práce! Vyzkoušet si jej mohla každá účastnice akce, bylo vidět, jak perfektně pracuje. Z jednoho výstupu tekla vylisovaná šťáva, z druhého výstupu pak vylisovaná drť. Více se dozvíte v reportáži, kterou pro vás připravujeme. Letní nabídka a dosažitelnost všeho možného ovoce a zeleniny je přímo stvořená pro lisování a pití přírodních šťáv.

šťávy akce

Tefal Infiny Juice - více na www.tefal.cz

Naše články:

Reklama