Na jaře probíhalo na našich stránkách testování očních kapek Ocutears. Deset čtenářek získalo balíčky s těmito kapkami, které mohly vyzkoušet. Jak testování dopadlo?  Co nám napsaly  čtenářky?

Zde jsou vyjádření čtenářek:

oči

Milá redakce, velmi děkuji za možnost testování očních kapek Ocutears. Pracuji celý den v místnosti, kde jsou zářivky, a dívám se do počítače. Mám citlivé oči, často mne večer pálí a mám je zarudlé a unavené. Proto používám oční kapky často. Jsem ráda, že jsem se mohla testování zúčastnit. Kapky mne překvapily, oči se velmi rychle zklidnily, je dobré, že i po otevření se dají použít delší dobu.
Děkuji králová M.

Dobrý den, oční kapky OCUTEARS jsou velmi dobré. Musím říct, že i pomáhají, krásně zvlhčují oči, mají dobrou konzistenci né jako ostatní kapky do očí ty jsou spíše vodové, tyto ne. Jediné, co bych na nich vytkla, je jejich lahvička a kapátko musí se hodně zmáčknout, ale to je jen detail. :-)
S pozdravem Vendula Hrušková

Fungují. Dobře se s lahvičkou manipuluje, oči zvlhčí a je výhoda, že se můžou aplikovat i přímo na čočky. Jako pozitivní vidím, že mají delší dobu použitelnosti po otevření než ostatní kapky. Takže spokojenost.
Juřenová

Kapky Ocutears jsou docela příjemné. Krásně oči zvlhčí a zklidní. Testovali jsme je společně s manželem. Já mám problémy s podrážděnýma očima právě hlavně na jaře. Vadí mi první sluníčko a mívám oči hodně citlivé (ne od alergie) a kapky mi pomohly. A manžel zase tráví spoustu času v zaprášeném prostředí, takže má oči taky podrážděné a zarudlé a po kapkách se mu zlepšily. Jediný, co nám oběma vadilo, bylo kapátko. Strašně špatně se nám s ním kapalo, tak jakoby ztuha.
S pozdravem Martina Dvořáková

Ráda poskytnu informace. Kapky používám denně, protože mám tzv. suché oči a když sedím delší dobu u počítače začnou trošku pálit. Jakmile nakapu Ocutears je po pálení a můžu fungovat bez problému. Mohu jen doporučit.
Marie Sobotková

Moje hodnocení – kapky jsou velmi příjemné a jsou balzámem pro oko. Používám je každý den večer, když sundám brýle a odpočívám. Mám hodně práce, stres se mi projeví i v únavě očí. Kapky používám tedy pravidelně, značky střídám, mám oblíbené tři produkty. Zařadím mezi ně i Ocutears, opravdu mi pomohly a jsou spolehlivé.
Jana KR.

Co naše čtenářky testovaly?

Na českém trhu není mnoho očních kapek bez konzervantů, novinkou jsou nyní oční kapky OCUTEARS. Obsahují pouze látky, které se v lidském oku přirozeně vyskytují. NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVAČNÍ LÁTKY! Výrazně tak přispívají ke zvýšení stability slzného filmu, který je pro naše oči velmi důležitý, protože brání osychání povrchu rohovky. Díky svému složení jsou oční kapky OCUTEARS vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Více o kapkách a rady, jak pečovat o svoje oči naleznete na www.mrkejte.cz .

OCUTEARS

  • ocutearsbez konzervačních látek
  • použitelnost až 6 měsíců po otevření
  • vhodné pro uživatele kontaktních čoček, po laserových zákrocích na oku, po operacích katarakty a jiných operačních zákrocích na oku
  • k dostání ve všech lékárnách

Čtěte naše články:

Více na www.mrkejte.cz

Reklama