Pokud rády používáte tampony s aplikátorem, můžou být recenze našich čtenářek pro vás inspirující. Děkujeme za vyjádření čtenářek.

Lenka N.

Ačkoliv tampony používám jen občas, musím uznat, že tyto překonaly všechny své předchůdce dané značky. Aplikátor je dle mého názoru velkým plus, aplikace je o dost snazší, pohodlnější, hygieničtější a diskrétnější. Samotné tampony člověk necítí, jejich speciální povrch je také plus. Ustály všechno včetně lekce jógy, takže poskytují opravdu spolehlivou ochranu. Za mě doporučuji, myslím, že jsou vhodné pro všechny bez ohledu na věk či citlivost pokožky (nedráždí narozdíl od jedné nejmenované značky). Ještě jednou moc děkuji za možnost testovat, opravdu mě tato novinka až nečekaně mile překvapila.

Pavlína K.

Musím se přiznat, že již delší dobu tampony nepoužívám, jelikož nemám ráda jejich zavádění. Po vyzkoušení novinky o.b.® Compact Applicator ráda na tampony změním názor. S aplikátorem totiž jejich zavedení je snadné. Rovněž musím pochválit balení. Uvnitř krabičky nalezneme každý jednotlivý tampon zvlášť zabalen i s aplikátorem, tudíž si v případě potřeby stačí vzít do kabelky potřebné množství a nemusím se bát, že Se mi nějak hygienicky znehodnotí.

Magdalena M.

Tampony jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem s nimi naprosto spokojená. Snadno se zavádí i vyndávají, stoprocentně chrání, neprotečou. Aplikátor o hodně ulehčuje použití, dřív jsem o.b. ® tampony nepoužívala právě kvůli tomu, že aplikátor neměly. Děkuji za možnost vyzkoušení, mohu jenom doporučit.

Ivana S.

Abych pravdu řekla, nepoužívala jsem nikdy tampony s aplikátorem. Sice jsem je kdysi dávno již vyzkoušela, ale nebylo to ono a nadále jsem již používala jen bez aplikátoru. Takže prvotní zkoušení bylo zvláštní. Měla jsem z toho obavy, ale po několikáté aplikaci už mi to ani nepřišlo jiné. Nakonec jsem si tento výrobek docela oblíbila. Přemýšlím o tom, že je budu využívat i nadále. Aplikace je snadná a rychlá. Materiál je příjemný, nijak mi nevadil. Jen to balení je bohužel asi jako u všech. Stále hledám výrobce, který začne tampony balit do něčeho jiného. Jde mi o to, abych vybalila nový tampon z obalu a ten použitý i s aplikátorem zabalila zpět.

Andrea D.

Předem bych strašně chtěla poděkovat za vybrání mezi testovací ženy. Měla jsem z toho velkou radost a moc mě to potěšilo. Tampóny téhle značky znám bez aplikátoru, proto jsem byla strašně zvědavá na svojí první zkušenost s aplikátorem. Byla jsem mile překvapená, aplikace je rychlá, snadná a hlavně hygienická. Neshledala jsem nic, co bych jim měla vytknout. Určitě doporučuji i dalším ženám vyzkoušet, určitě nebudete zklamané.

Klára M.

Děkuji za možnost testování tamponů o.b. ® s aplikátorem. Používám je od jiné značky, proto mne zajímalo, jaký tento nový o.b. ® Compact Applicator. Jsem nadšená, povrch, zavádění, struktura tamponu mi velmi vyhovuje a musím přiznat, více než jiná značka. Budu je používat a děkuji za váš test. O své zkušenosti jsem se podělila i s kamarádkami, se kterými se bavíme i o těchto věcech.

Pavla H.

Používám léta pouze tampony, proto mne zajímalo, jaký je tampon s aplikátorem. Čekala jsem tedy na své dny a těšila jsem se na něco nového. Za mne jsou o.b. ® spolehlivou značkou, tampony nedráždí, jsou příjemné a spolehlivé. Aplikátor dal použití nový rozměr, kterým je hygiena. Takže, pokud máte raději tampony s aplikátorem, novinka o.b. ® Compact Applicator je super!

Nikol V.

Již před časem jsem měla tampony s aplikátorem od jiné značky a aplikátor mě nadchnul. Jen tampony nebyly tehdy tolik kvalitní. Značka o.b.® je na tom s kvalitou tamponů velmi dobře. Tampony jsou díky stočeným drážkám spolehlivé, neprotékají, stejně jako klasické tampony od o.b.® Tampony jsou navíc zabalené jednotlivě, což je skvělé na cesty do kabelky. Aplikátor se o hygienu postará i na cestách. Díky aplikátoru je zavádění snadné, přesné a velmi hygienické! Jediné mínus je použití plastu, ale chápu, že nahradit plast při výrobě by bylo nákladné. Z ekologického hlediska vůči životnímu prostředí nejsou kvůli použitému plastu aplikátory tolik šetrné. Avšak věřím, že hygiena v intimní oblasti je na prvním místě. Tampony s aplikátorem celkově hodnotím velmi kladně, je to pokrok dopředu. Rozhodně si je zakoupím znovu a vracet se zpět k obyčejným nebudu.

Redakční shrnutí:

Jsme rádi, že značka o.b.® nabízí oba typy tamponů (s aplikátorem i bez), protože je jistě řada žen, kterým vyhovuje klasický tampon. Pokud ale používáte tampony s aplikátorem, třeba od jiných značek, vyzkoušejte i o.b.® Compact Applicator, stojí to za to, protože jsou stejně kvalitní a spolehlivé jako klasické o.b.®.

Naše doporučení:

Vyzkoušejte nové tampony o.b.® Compact Applicator! Jediné tampony s aplikátorem a se stočenými drážkami – pro snadné zavádění a spolehlivou ochranu.

A jak tampony o.b.® Compact Applicator použít?

Aplikace je velmi snadná. Vyndáte tampon s aplikátorem z obalu, pomalu zatáhnete za dolní konec aplikátoru, až to „cvakne“, a tampon pomocí aplikátoru zavedete na místo. Pak zase spodní část aplikátoru stlačíte, čímž vytlačíte tampon z aplikátoru a ten vyndáte.

Jaké jsou benefity nových tamponů o.b.® Compact Applicator?

  • Jediný tampon se stočenými drážkami a aplikátorem.
  • Jednoduché zavádění pomocí aplikátoru.
  • Až 100% ochrana před protečením.
  • Hygienické a diskrétní, vhodné na cesty či do kabelky.
  • Dostupné ve dvou absorpcích: Normal (Pro středně silnou až silnou menstruaci, vhodné už od první menstruace) a Super (Pro silnou menstruaci).


Naše články:

Reklama