Chcete mít domácí práce rychle hotové? Nechcete ztrácet čas vysáváním nečistot a následným vytíráním podlahy? Pak máme pro vás zaručený a vyzkoušený tip na novinku, která se vám určitě bude líbit! Díky novému vysavači ROWENTA můžete oboje zvládnout naráz. CLEAN&STEAM dokonale zvládne obojí – vysaje a vytře podlahu v jediném kroku. Ušetříte tak polovinu svého drahocenného času – a to je přeci skvělé. Nás zajímalo, jak tento vysavač funguje a chtěli jsme se přesvědčit, jak zvládá oba kroky – vysávání a vytírání.

Upořádali jsme proto akci v pražském hotelu Mozaic, kam jsme pozvali naše čtenářky, čtenáře a blogerky s tím, že tuto novinku musíme osobně vyzkoušet. Jak naše testování dopadlo? Přečtěte si recenze:

Tefal

Nora T: Clean&Steam je první spotřebič, který jsem viděla vysávat a zároveň umýt podlahu. Dá se s ním dobře manipulovat. Byl to příjemný zážitek si ho vyzkoušet.

Konstantin: Užitečný pomocník, ušetří čas a nervy při manipulaci s mopem a zvlášť s vysavačem. Při použití Clean&Steam je podlaha vlhká, ale ne mokrá. Taktéž vítám ekologickou a ekonomickou stránku. Není potřeba žádná chemie.

Michaela: Praktické do bytu 3+kk. Najednou vysává i vytírá. Je to praktické, skladné. Výrobce myslel na praktické detaily, jako je manipulace s mokrou utěrkou z mikrovlákna, náhradní utěrky, odkládací podložka.

Kristina P: Velmi zajímavý a užitečný produkt, který bych ráda měla ve své domácnosti. Kromě pomalého tempa nemám co vytknout. Líbí se mi i vizuálně a jeho praktičnost velmi oceňuji. Uklízení musí být příjemné a s tímto produktem určitě snadné, hlavně se mi líbí jeho nenáročnost.

Tina: Úžasné spojení vysávání a mytí podlahy v jednom přístroji. Čištění pomocí páry je asi to nejlepší co v domácích podmínkách jde udělat, bez použití chemie.

František: Zkrátí čas potřebný na úklid, 2v1 praktické.

Standa: Myslím, že mám dárek pro manželku. Bude se jí líbit. Máme dům a všechny podlahy jsou plovoucí nebo dlažba. Tento vysavače vysává a hned vytře, to je super.

Roman: Na udržování hladkých ploch si myslím, že je to velmi praktické spojení vysávání a vytírání.

Jana: Hezký, praktický pomocník do domácnosti. Líbí se mi snadná manipulace s přístrojem. Oceňuji, že do něj nepatří žádné chemické čističe a je tudíž ekologický. Jediná nevýhoda je hmotnost.

Jakub: Myslím, že najde dobré uplatnění v mnoha domácnostech.

Marek: K nám domů by to bylo ideální. Patříme k domácnostem bez koberců a věčné umývání prachu na plovoucí podlaze je únavné. Za mě plný počet bodů.

Markéta: Podle mě naprosto úžasná věc pro všechny hospodyňky, ušetří čas, což je skvělé. Lehce se s ním manipuluje. Po vyzkoušení a zjištění příznivé ceny jsem se rozhodla  Clean&Steam pořídit pro maminku k narozeninám. Je posedlá úklidem, tak ho jistě ocení.

RowentaAdam: Je super, hned bych ho koupil přítelkyni. Líbí se mi, že zároveň vytírá a vysává. To je opravdu velká úspora.

Martin: Je dobrý do ruky, využil bych ho i já, nejen partnerka. Nejvíce bych kvitoval úsporu času a údržbu, je to všechno velmi snadné.

Klára: tento vysavač mne nedchnul, super pomocník pro ty, co mají doma minimum koberců nebo žádný koberec. Úspora času, kvalitní vysávání a vytření. Doporučuji.

ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) je novinka letošního jara, kterou si zamilujete! Také se často potýkáte se zdlouhavým procesem při honem za dokonalým úklidem: nejprve vysajete celý byt, včetně tvrdých povrchů, a pak natočíte kbelík vody a celý proces úklidu opakujete – tedy alespoň na tvrdých podlahách? Díky novince značky ROWENTA můžete oboje zvládnout naráz. CLEAN&STEAM dokonale zvládne obojí – vysaje a vytře podlahu v jediném kroku. Ušetříte tak polovinu svého drahocenného času (každý týden strávíme v průměru 34 minut vysáváním podlah a dalších 31 minut jejich mytím). Vysavač CLEAN&STEAM totiž kombinuje účinnost tyčového vysavače a parního mopu.

Díky unikátní patentované sací hubici dojde při jediném pohybu směrem vpřed i vzad k perfektnímu vysátí podlahy včetně koutů místnosti a zároveň k jejímu vyčištění parou. Díky tomu vytvoříte zdravé prostředí pro své nebližší bez použití detergentu – pára zničí až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků.

Doporučená cena je 7 999 Kč.

Více na www.rowenta.cz

razítko

Naše články: