Testování různých praktických a šikovných věcí nás prostě baví! Navíc, když jsou tyto vychytané věci spojené s módou, pomáhají nám, aby naše oblečení bylo vyžehlené, svěží a krásné. Nechce vám vytahovat žehlička, potřebujete jen rychle „přežehlit“ svůj oblíbený top, halenku, tričko nebo košili?

tefal

Ruční napařovač oděvů TEFAL Access SteamJak jsme měli možnost zjistit a vyzkoušet přímo na naši skvělé akci v hotelu Mozaic, takovými šikovnými pomocníky jsou napařovače oděvů od značky Tefal, které účinně odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládnou oblečení dezinfikovat. Výhodou je, že nepotřebujete žehlicí prkno, čímž šetříte místo. Také je práce díky tomu s napařovačem jednodušší. Stačí jen napařovač zapnout, nechat nahřát páru a rovnou žehlit váš oblíbený obleček, který pověsíte na ramínko – ideálně na dveře nebo na okraj skříně, aby se vám s ním dobře manipulovalo.

Je to jednoduché, je to rychlé, horká pára krásně rovná látku a vy máte během chvíle oděv připravený, stačí jen obléknout a jít. Rozhodně se vám bude hodit na cesty pro narovnání a osvěžení vašich oblíbených oděvů, které se vám pomačkaly.

Jak dopadlo naše testování? A co si myslí naše čtenářky a čtenáři, které napařovače vyzkoušeli? To se dozvíte v dalším článku s konkrétními recenzemi a s videem z naší povedené akce. Za nás v redakci dostaly oba typy napařovačů jedničku. Protože často řešíme co na sebe, jak oblečení vypadá, myslíme si, že napařovač pro rychlé přežehlení či provětrání a žehlička pro klasické žehlení se hodí každé ženě.

Jaké typy napařovačů jsme testovali?

Ruční napařovač oděvů TEFAL Access SteamRuční napařovač oděvů TEFAL Access Steam je výjimečně rychlý a praktický.

TEFAL Instant Control má navíc unikátní patentovaný systém Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit. Vhodné pro použití před odchodem do práce či do společnosti nebo pro úpravu obtížně žehlitelných kousků oblečení.

Tefal

 

Jak se vám líbí? Více na www.tefal.cz.

Náš článek:

Reklama