IMG-6683.jpg

První seznámení bylo překvapivé, nečekala jsem tak velkou krabici a ani jsem netušila, že dnešní epilátory mají tolik příslušenství. Model  ES-EL9A od značky Panasonic totiž obsahuje kromě klasické hlavice na vytrhávání chloupků i další nástavce. Výměna je snadná, stačí zmáčknout tlačítko a hlavice se uvolní a vy pohodlně nacvaknete další. Třeba nástavec na odstranění suché kůže na patách nebo na holení citlivých partií. Součástí balení je i masážní kartáček, který pokožku zjemní a měl by zabránit zarůstání chloupků – to je také moje jediná slabina epilování a jsem ráda, že na to výrobce myslel a snaží se této nepříjemnosti předcházet.

Po měsíci používání jsem si udělala seznam největších plusů:

  • Skvěle se drží a padne do ruky – je opravdu pohodlný!
  • Po nabití není třeba mít přístroj v elektrice – sláva, už si nemusím trhat chloupky pouze v koupelně v blízkosti zásuvky!
  • Lze používat i ve sprše – ach, to je příjemné!
  • Epilování i holení je mnohem rychlejší a výkonnější – epilovací hlava je širší než všechny ostatní epilátory, navíc jsou dva kotouče nad sebou a chloupky mizí jak mávnutím kouzelného proutku.
  • Méně bolestivé – jak je toto možné? Dokonce jsem na jedné noze testovala starý přístroj a na druhé nový a rozdíl tam opravdu byl. Víckrát to ale už zkoušet nebudu, dvě nohy zároveň...
  • Design - je to krasavec!

Úplnou novinkou pro mě byla epilace pěnou, kterou nanesete přímo na hlavu. Chloupky se tak změkčí a kůže při použítí krémového gelu i hydratuje. Vytrhávání chloupků je tak zas o něco příjemnější.

Za sebe mohu epilátor rozhodně doporučit. Jeden přístroj, mnoho použítí díky návstavcům. Vše navíc sbalíte do malého pytlíku a je uklizeno.

5ed8cec8c0a4fobrazek.png

Hladce a bezbolestně

Epilátor Panasonic ES-EL9A je vybavený 90° flexibilní výkyvnou hlavicí, která se skvěle přizpůsobí konturám těla. O dokonale hladkou pokožku se postará dvojitý kotouč osazený 60 pinzetami, které zachytí i ty nejjemnější chloupky. Podle typu partie můžete volit ze tří rychlostí ošetření, a to jak nasucho, tak namokro. Součástí balení jsou tři praktické nástavce - jeden pro oblast bikin, včetně ochranného víčka a další hlavice s holicím strojkem a zastřihovačem. Plně nabitá baterie vydrží v provozu půl hodiny. Zakoupíte v praktickém pouzdru, spolu s čistícím kartáčkem.

Pokud by vás přístroj zaujal, všechny potřebné údaje najdete i ZDE.
5ed8d10bafeadobrazek.pngK dostání u online prodejců za akční cenu.

600px-Panasonic-logo.svg.png

Reklama