Mediderm® je řada zdravotnických prostředků německé společnosti Spreewälder Arzneimittel GmbH určených pro léčbu lupénky, atopické dermatididy i ekzému. Výrobky Mediderm® přinášejí úlevu od příznaků úporné suchosti a svědění, které doprovázejí chorobně suchou pokožku. Mediderm® zajišťuje hloubkovou hydrataci pokožky, její vyhlazení a zvýšení pružnosti. Zároveň omezuje a zmírňuje podráždění. Výrobky jsou vhodné i při velmi suché a citlivé pokožce. Prostředky Mediderm® prošly klinickou studií s pozitivním výsledkem, mají hypoalergenní složení a neobsahují tedy žádné dráždivé látky. Všechny použité složky mají velmi dobře zdokumentovanou účinnost a bezpečnost použití. Mediderm® určeny dospělým v každém věku a dětem od 1. měsíce života.

Čtenářky testovaly Mediderm® Krém a Emulze do sprchy

Jejich úkol je hydratace a promašťování, vytváří ochrannou bariéru, která reguluje obsah vody i v nejhlubších vrstvách kůže. Dodávají pokožce měkkost a pružnost, eliminuji nadměrné odlupování a praskání. Krém i emulze má zklidňující účinek při svědění a pálení, zmírňuje podráždění a také na dlouhou dobu chrání před vlivem dráždivých faktorů. Mediderm® Krém je vhodný již od prvního měsíce života. Více na Mediderm.help

Jak dopadlo naše testování?

Recenze testerek na Mediderm® KRÉM: Vyživuje a vytváří ochrannou vrstvu

Asi po týdenním užívání už bylo vidět radikální zlepšení pokožky. 2x denně jsem potírala postižená místa. Kůže byla bez šupin, hladká, červená barva zrůžověla a pokožka byla celkově jemnější. Samotný krém má velmi dobře roztíratelnou konzistenci, jemnou nevtiravou vůni, nelepí.

Krém se dobře nanáší, rychle se vsákne. Při jeho používání se omezila tvorba šupinek u ekzému, ale hlavně se mi zlepšila ložiska lupénky. Bohužel začervenalá místa ekzému zůstala stejná.

Dobrý den, Mediderm® KRÉM mě velmi mile překvapil. Je opravdu jemný. Prvně jsem ho vyzkoušela na ruce, které po něm byly příjemně vláčné bez mastného filmu. Doslova bych řekla, že hedvábné. Nic se mi nezachytávalo za suchou pokožku. Hodně trpím na popraskanou pokožku kolem nehtů – tak ta se mi během cca 14denního používání zcela vyhojila. S důvěrou jsem záhy začala krém používat na všechna ložiska ekzému a suché pokožky po těle. Výsledek byl dokonalý. Ve finále jsem se odvážila k experimentu ve vlasové části hlavy. Večer jsem si promazala hlavu zcela u kořínků vlasů. Pěkně jsem si vlasy rozdělila na pěšinky a do vzniklých holých míst vetřela krém. Myslela jsem, že budu mít mastné vlasy, a tak jsem si na polštář na spaní dala ručník, abych neměla poničené povlečení. Ráno byla pokožka hlavy příjemně hebká, nesvědila mě, a dokonce jsem ani neměla mastné vlasy. Nicméně jsem si je umyla a výsledek byl dokonalý. Toto jsem již několikrát zopakovala a po mnoha a mnoha letech jsem spokojená. Co já spotřebovala vodiček, balzámů, masek, léčivých roztoků na doporučení kožní lékařky, ale i babských rad – stále jsem měla šupinky ve vlasech a ložiska proschlé pokožky. Díky mým kudrnatým vlasům to sice vidět nikdy nebylo, ale pocit stažené, svědivé pokožky jsem pociťovala již léta. Mediderm® KRÉM mě tohoto nepříjemného pocitu zbavil a já si možná budu moci dovolit po celkovém vyléčení vlasové pokožky poprvé ve svých padesáti letech dát na hlavu barvu a zakrýt šediny. Ještě vyčkám, ale už se velmi těším. Nechci být prorokem, ale mě patrně tento krém po letech vyléčil nepříjemnosti, které mě provázejí celým životem.

S účinkem Mediderm krému jsem velice spokojena. Bojuji s atypickou formou lupénky. Momentálně se nejvíce projevovala na ploskách nohou zarudlými suchými skvrnami. Po pravidelném používání krému se stav viditelně zlepšil. To konstatovala už při první návštěvě po používání krému i moje pedikérka. Krém je velice dobře roztíratelný, dobře se vstřebává a hydratuje. Používám ho střídavě s mastí od kožní lékařky.

Krém se dobře roztírá a vsakuje. Nedráždí ani poraněnou kůži, dokonce škrábnutí vypadalo, že se lépe hojí. Dobře účinkuje na zčervenalé klouby na ruce z chladného počasí, když jsem byla líná si vzít na tu chvilku rukavice. Bohužel na promazání mých opravdu suchých míst (kolena, holenní kost, lokty) nestačí. Jako většina léčivých přípravků moc nevoní. Nejvíc mě překvapil balík, čekala jsem nanejvýš poloviční množství.

Mediderm krém i emulze jsou výborné, mám s nimi velmi dobrou zkušenost. Ekzém se zklidnil a kůže byla krásně vláčná. Jsem ráda za testování, tuto značku jsem neznala. Mohu doporučit dál.

Naprostá spokojenost. Nemastný krém, dobře se roztírá a vstřebává, příjemná vůně. Opravdu je po pár použitích vidět dobrý výsledek, šupiny zmizí, pokožka se postupně regeneruje. Za mě: ANO, doporučuji. Každá dobrá zkušenost je pro postižené velkým plus.

Příjemný na dotek, dobře se roztírá, ekzém se dceři zlepšil

Krém mě nemile překvapil hned při převzetí balíčku - díky „jemnému“ zacházení přepravní služby byl totiž celý prasklý a většina krému byla vyteklá všude možně po balíčku. Zachránila jsem alespoň část a mazala s ní syna, kterému se opět začal objevovat atopický ekzém na nohou. Krém se roztírá dobře, není parfémovaný a nepálí, což jsem jako atopik kvitovala i já, neboť se mi už několikrát stalo, že synovi krém nevadil, ale mně po něm hořely ruce. Nicméně tímto asi klady končí – zdravou pokožku promastil dobře, ale že by se po něm ztrácela suchá místa s příznaky ekzému, to říct opravdu nemohu. Je to tedy pro nás jen nějaká střední cesta – neurazí, ale ani nenadchne.

Mycí emulze Mediderm®: Jemně myje, nedráždí. Přečtěte si recenze testerek

Mycí emulze Mediderm® je příjemná, vláčná, osvěžující. Pokožka celého těla je po této emulzi příjemně měkká a hladká. Tuto emulzi jsem používala místo sprchového gelu pro citlivou pokožku a musím říci, že emulze Mediderm je dokonalou alternativou mého sprchového gelu a co víc, moje tělo je po umytí vláčné, hydratované a po delším používání cca tří dnů vymizela i drsná místa ekzematických ložisek. Za mě vynikající prostředek pro ošetření pokožky před aplikací přípravku Mediderm® KRÉM. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet přípravky firmy Mediderm a uznávám, že po mnoha a mnoha letech jsou to první prostředky, které mi ulevily od mých potíží a po nichž se cítím výborně. Děkuji za možnost testování. Velká, opravdu velká spokojenost.

Skvělý doplněk do sprchy. Zbytečné nepění, opět má nevtiravou vůni. Určitě doporučuji na suchou pokožku v kombinaci s krémem. A hlavně ji mohou užívat i děti.

Na postižená místa zároveň používám emulzi do sprchy, která kůži změkčí a myslím, že tím účinek krému, který nanesu hned po umytí zdvojnásobí. Kůže po umytí je mnohem vláčnější a není vysušená a krém se krásně vstřebá. S výrobky jsem velice spokojena a už jsem i doporučila známé s kožními problémy.

Tato emulze mě opravdu velmi mile překvapila. Kůže je krásně vláčná a vůbec nemám pocit pnutí pokožky, jako po použití sprchových gelů, a to i těch přírodních. Skoro bych řekla, že se nemusím už natírat krémem. Vůně je jemná a příjemná. Určitě bych doporučila. Děkuji za možnost testování těchto přípravků, protože s jakoukoliv kožní nemocí je výběr produktů na kůži složitý a lupenka je nevyzpytatelná, některé krémy fungují chvilku, jiné vůbec a v lékárně si člověk už skoro tyká s personálem.

Jemná emulze, dobře aplikovatelná, chválím pumpičku. Uleví suché pokožce, příjemná vůně. V kombinaci s krémem konečně něco, co pomáhá a hlavně funguje. Za mě: ANO, doporučím.

Na mytí příjemný, zanechá pocit hydratované pokožky, ve spojení s užíváním krému se zmírnily svědivé problémy.

Mediderm emulze mě nadchla, spolu s krémem jsou výborné, mám s nimi velmi dobrou zkušenost. Mohu jí určitě doporučit.

Příjemná konzistence, dceři pomohla

Nedráždí a nevysušuje přespříliš, ale musím říct, že mě nijak zvlášť nezaujala. Spíše jsem si musela dlouho zvykat na to, že vůbec nepění. Nekupuji sice parfémované výrobky, ale u tohoto jsem postrádala jakoukoli vůni vůbec. Musím celkově říct, že jak jsem se na testování těšila, tak jsem spíš v rozpacích a zklamaná. Ale i tak jsem za testování vděčná, protože alespoň vím, že s touto značkou jsme si nesedli.

Jedna naše testerka testovala také Mediderm® šampon, její zkušenost je zde:

Ráda jsem poskytnutý vzorek šampónu Mediderm vyzkoušela, protože moje diagnóza psoriatická artritida mě občas dost dovede potrápit, hlavně v zimě. Bohužel se to projevuje stroupky ve vlasaté části hlavy, které se nehojí, svědí a vadí mi při česání. Šampón má při napěnění velmi zvláštní konzistenci, vlasy se změní ve „vatu,“ ale po použití běžného kondicionéru je vše zase v pořádku, vlasy po upravení mají objem, méně se mastí, svědění se velmi zmírnilo, postrádám jen trochu nějakou parfemaci, už jsem si šampón koupila znovu a určitě u něj do odeznění potíží setrvám. Ještě jednou děkuji za možnost tento zdravotní šampón i ostatní výrobky Mediderm odzkoušet, stal se ze mě fanoušek

Zdravotnický prostředek má oproti dermatokosmetice ověřené a zdokumentované účinky. Léčebné účinky Mediderm® dokládá i certifikát CE vydaný Evropskou unií. Se zdravotnickými prostředky se setkáváme v mnoha oblastech zdraví, od prevence, přes monitorování, až po léčbu. Některé zlepšují zrak, jiné sluch, Mediderm® napomáhá léčbě příznaků lupénky, atopické dermatitidy i ekzému. Zdravotnické prostředky prokazatelně zvyšují kvalitu života pacientů! 

Více na Mediderm.help

Naše uveřejněné články o produktech Mediderm:

Reklama