Mléčné kaše od Hami patří již dlouho k oblíbeným jídlům mého syna. Začali jsme s těmi pro nejmenší, které jsem mu dávala na noc, a časem jsme se propracovali až k  batolecím, které jsou vhodnou variantou také k snídani.  Což mohu doporučit, je to lepší a zdravější varianta než klasická snídaně – pečivo, jogurt, které mohou obsahovat přemíru soli nebo cukru.

Batole

Jeden a půl ročnímu synkovi zatím nejvíc chutnala Medová kaše s rýžovými křupinkami, kterou si oblíbil asi i proto, že je určena již pro starší a obsahuje kousky. Úplně hladká konzistence stravy už totiž pro takto malé dítě není úplně vhodná a děti ji už také často nechtějí. Je to přirozené, protože v batolecím věku už by mělo dítě procvičovat žvýkání.

Na otestování se k nám nyní dostala novinka, která je určená právě pro starší děti od 10 měsíců věku. Mléčná kaše celozrnná s banány křupinkami a corn-flakes* zdařile doplňuje pestrou paletu kaší, které Hami pro děti nabízí, obsahuje vitamíny a vápník a je bez přidaného cukru**.

kase

Synovi jsem  tuto kaši zkusila dávat k snídani a musím říct, že se jako rychlá varianta snídaně opravdu osvědčila. Kromě toho, že je hned hotová, obsahuje banány, které má Adámek moc rád, takže si na její chuť nemusel dlouho zvykat. Konzistenci vhodnou pro starší batolata skvěle doplňují křupinky a corn-flakes, které z této kaše dělají opravdu atraktivní pochoutku vhodnou jak ráno tak večer.

U nás tedy určitě zabodovala, takže ji v synově jídelníčku určitě necháme chvíli zařazenou. A co vy? Vyzkoušíte ji také?

Čtěte naše články

Více na www.klub-maminek.cz/cerealie.

* Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách.

** Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

kaše

Reklama