Do redakčního testování se zapojila naše kolegyně Klára, která nám o produktech napsala více. Zralá pleť potřebuje naši každodenní pozornost a péči, která začíná důkladným odlíčením. To je základ. Zatímco v mládí si člověk vystačí s hydratačním krémem, s přibývajícími roky je důležité vybrat skutečně účinné produkty, které dají pleti, co potřebuje. Vedle kvalitního pleťového a očního krému s účinnými látkami proti stárnutí je vhodné zařadit do denní rutinny i sérum. No a pokud budete skutečně důsledná, podpoříte účinky kosmetiky také užíváním vhodných doplňků stravy, jež podpoří regeneraci buněk zevnitř

A právě tyto typy produktů značky STRIVECTIN jsem měla možnost vyzkoušet. Ráda bych se s vámi nyní podělila o své zkušenosti. 

Noční multifunkční retinolové sérum Strivectin

Ultrakoncentrovaná receptura obsahuje dosud nejefektivnější formu retinolu. Její účinky posiluje patentovaná molekula NIA-114, kyselina polyglutamová a ashwagandha. Multifunkční sérum působí během noci a pleť celkově zdokonaluje a vyhlazuje. Zanechává ji zářivou, hladkou a přirozeně vyhlazenou.

Proč si sérum zamilujete:

 • Viditelně redukuje hlubší vrásky a linky
 • Navrací pleti pevnost a mladistvý vzhled
 • Zlepšuje texturu pleti a zmírňuje póry
 • Dodává rozjasněný a sjednocený vzhled

Citlivě vyladěná receptura s obsahem kyseliny polyglutamové a zklidňujících látek dodává pleti hydrataci a zabraňuje jejímu podráždění či vysušení. Díky jemnému složení je krém perfektní pro suchou pleť i pro všechny, kdo s retinolem teprve začínají.

Sérum je nabité dosud nejúčinnější formou anti-age retinolu, proto jsou jeho účinky velmi silné a efektivní. Retinol podporuje buněčnou obnovu a zabraňuje rozpadu kolagenu. Obnovuje povrch pleti a vylepšuje její strukturu. Viditelně vyhlazuje vrásky, linky a eliminuje veškeré projevy stárnutí. Obsažený vitamin B3 (NIA-114) posiluje účinnost retinolu a rovněž napomáhá vyhlazovat vrásky, hydratovat pokožku a chránit ji před vnějšími vlivy. Posiluje kožní bariéru a umocňuje účinnost dalších látek v receptuře.

645cfac2ceaddobrazek.png

První výsledky jsou viditelné už po 7 dnech aplikace – sérum zjemňuje vrásky i póry, zlepšuje texturu pleti, rozjasňuje a zpevňuje. Přípravek je možné používat každý den, velmi jednoduše ho začleníte do své kosmetické rutiny. Více najdete na online shopu www.aurio.cz ZDE

V čem je receptura tohoto séra unikátní? V čem je receptura unikátní? Obsahuje technologii NIA-114™, kterou u jiných značek na trhu nenajdete. NIA-114™ zesiluje účinnost dalších složek v receptuře přípravku, a tak pomáhá dosáhnout viditelné změny pleti.

StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct oční krém s retinolem

Receptura viditelně redukuje vrásky, linky a otoky okolo očí. Zpevňuje pokožku a vyhlazuje ji. Produkt má praktický kovový aplikátor, který umožňuje přesnou aplikaci séra bez namáhání očního okolí. Navíc příjemně chladí a mírní otoky v okolí očí.

Speciální forma retinolu viditelně koriguje známky stárnutí v okolí očí bez dráždivého efektu.

Silná, a přesto jemná anti-age receptura obsahuje retinol s řízeným povrchovým uvolňováním, který podporuje obrat kožních buněk a regeneraci pleti. Další účinou složkou je niacin neboli NIA-114™, který omezuje citlivost pokožky. Rostlinné složky

pomáhají hydratovat a zpevňovat namáhanou pokožku očního okolí. Produkt je testován oftalmology a je bez parfemace. Vhodné i pro citlivou pokožku.

Proč si krém zamilujete?

 • Redukuje otoky okolo očí
 • Vyhlazuje vrásky a jemné linky
 • Zpevňuje pokožku očního okolí
 • Navrací pevnost, pružnost a jas

Účinné složení:

 • Retinol – nejoblíbenější anti-age ingredience. Retinol s optimalizovaným uvolňováním podporuje buněčný obrat a regeneraci pokožky.
 • Rambutan – extrakt z exotického ovoce obsahuje velké množství vitaminu C a podporuje pružnost a pevnost pleti.
 • Ibišek ? extrakt z plodů ibišku obsahuje hydratační látky, které jsou ideální pro citlivou oblast očí a zadržují v pokožce hydrataci.

645cfa620fc9bobrazek.png

Více najdete na online shopu www.aurio.cz ZDE 

StriVectin Advanced Retinol noční omlazující krém

Populární anti-age ingredience retinol podporuje buněčnou obnovu a zabraňuje rozpadu kolagenu. Obnovuje tak povrch pleti a vylepšuje její strukturu. Viditelně vyhlazuje vrásky, linky a eliminuje veškeré projevy stárnutí. Omlazující účinky krému posiluje retinal – jedna z nejsilnějších forem retinolu, kterou je možné aplikovat bez lékařského předpisu. Obě látky se do pokožky uvolňují pomocí technologie postupného uvolňování, který pleť rovnoměrně a průběžně zásobuje účinnými látkami. Obsažený vitamin B3 (NIA-114) rovněž napomáhá vyhlazovat vrásky, hydratovat pokožku a chránit ji před vnějšími vlivy. Posiluje kožní bariéru a umocňuje účinnost dalších látek v receptuře.

Proč si krém zamilujete

 • Zmírňuje vrásky a drobné linky
 • Sjednocuje tón pleti a zmírňuje zarudnutí
 • Obnovuje a vyhlazuje povrch pleti
 • Dodává pokožce svěžest a jas
 • Zjemňuje rozšířené póry

645cfaf539919obrazek.png

Zklidňuje suchou pokožku Více najdete na online shopu www.aurio.cz ZDE 

Podívejte se na video:

Gumoví medvídci pro mladší a krásnější pleť - doplněk pro krásnou pleť

Koncentrovaný koktejl anti-age koktejl obsahuje patentovaný kosmetický kolagen, který pleti navrací pružnost a mládí. Jeho účinky posiluje hloubkově hydratační kyselina hyaluronová a omlazující koenzym Q10.

Kolagen je důležitý strukturální protein umožňující elasticitu a soudržnost kůže a dalších pojivových tkání (chrupavky, vazy). S věkem je potřebné jeho pravidelné doplňování. Receptura medvídků obsahuje speciální kosmetický kolagen VERISOL® jehož vyhlazující účinky potvrdily i klinické studie – už po 4 týdnech redukuje vrásky, dodává hydrataci, zlepšuje elasticitu. Hydratuje pokožku zevnitř a navrací ji pevnost a mladistvý vzhled.

Jeho omlazující účinky posiluje nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která se vstřebává hluboko do pokožky a uchovává vlhkost v pojivových tkání kůže. Váže na sebe vodu, pleť viditelně vyplňuje. Redukuje drobné vrásky a zanechává pokožku hladkou a zdravou. Koenzym Q10 umožňuje obnovu buněk a posiluje pojivovou tkáň, díky tomu je pleť viditelně zpevněná. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a spolu s vitaminem E chrání kožní buňky před oxidačním stresem.

645cfbbe2ab72blobid0.png

Medvídci jsou bez obsahu cukru a umělých přísad, doslazení přírodní stévií. Více najdete na online shopu www.aurio.cz ZDE 
 

Reklama