Dostali jsme možnost vyzkoušet novinky kosmetiky Neutrogena  NORDIC BERRY, jak naše testování dopadlo?

Kosmetika NEUTROGENA® Norská receptura Nordic Berry je vyvinutá ve spolupráci s dermatology a poskytuje pokožce intenzivní hydrataci a výživu. Řada těchto produktů byla navržena pro každodenní péči o pokožku, krémová nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a její jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly. Díky tomu si vaše pokožka zachová krásu a zdravý vzhled. Ostatně ne nadarmo se rostlině Nordic Berry říká „skandinávské zlato“.

Nordic berry

Stáňa Wimmerová, recepce:

Testovala jsem tělové mléko… a jsem s ním opravdu spokojená. Nepoužívám tělová mléka zdaleka každý den, ale pokud se už cítím jako vysušená treska, přece jenom přemohu lenost a trochu se sobě věnuji. Musím konstatovat, že toto mléko patří k nejlepším, které jsem kdy vyzkoušela. Mohu jen doporučit.

Lucka Paličková, redakce:

Testovala jsem NEUTROGENA® výživné tělové mléko NORDIC BERRY.

Obvykle žádná tělová mléka nepoužívám, netrpím na suchou kůži ani na ekzémy nebo vyrážky, ale tohle jsem vyzkoušela. A byla jsem spokojená.

Moc se mi líbí vůně tělového mléka, je taková letní, svěží. Mléko se rychle vstřebává do kůže, neměla jsem pocit mastného těla jako u některých jiných tělových mlék. Používala ho se mnou i dcera, která má sklony k suché pokožce. Dělalo jí dobře, takže je mléko asi dobré i pro citlivou kůži.

Klára Wimmerová, redakce::

Testovala  jsem tělové mléko NEUTROGENA® Norská receptura Výživné tělové mléko NORDIC BERRY

Ráda jsem otestovala nové tělové mléko Neutrogena, tuto značku znám i díky tomu, že ji vždycky měla v oblibě moje máma, která se natírá každý večer po koupeli. Já jsem pravidelné používání tělového mléka bohužel zatím zanedbávala, ale v létě se poslední roky vždycky polepším, a to kvůli tomu, aby opálení déle vydrželo. J Na dovolené používám mléka s panthenolem, ale po návratu sáhnu po osvědčené Neutrogeně.

S mlékem z nové řady jsem byla stejně spokojená jako s tím „klasickým“, možná o kapku víc kvůli tomu, že je příjemně parfemované. Konzistence skvělá, mléko se rychle do pokožky vsákne a kůže zůstane jemná, skoro sametová, bez známek mastnoty. A co je nejlepší, tak pocit vyživení a „promazání“ vydrží opravdu dlouho. Když se namažu večer po koupeli a ráno si dám ještě rychlou sprchu, už se nemusím znova mazat, kůže je pořád hezky jemná.

Novou Neutrogenu Nordic Berry mohu doporučit.

Klára Křížová:

Testovala  jsem tělové mléko NEUTROGENA® Norská receptura Výživné tělové mléko NORDIC BERRY

Je skvělé! Pokud máte suchou pokožku, určitě po něm sáhněte. Po vyzkoušení uvidítě, jak je pokožka hebká a krásně vláčná.

Nordic Berry = skandinávské zlato

Nordic Berry je rostlina známá také jako ostružiník moruška, jedna z nejdražších rostlin na světě. Je velice vzácná, můžete ji najít v arktických oblastech Skandinávie, Sibiře a Aljašky. Díky svým jedinečným vlastnostem dokáže tato rostlina snášet extrémní výkyvy teploty od ‑40 C po +30 C. Plody Nordic Berry jsou velice bohaté na antioxidanty, obsahují dvakrát více vitaminu C než pomeranče a také vápník, hořčík a kyselinu benzoovou. Díky svému složení mají plody ochranné účinky, působí proti volným radikálům a podporují regeneraci buněk.

Jedinečná kombinace – Norská receptura a Nordic Berry

Složení nových výrobků zaručuje dokonalou péči o ženské tělo. Řada produktů NEUTROGENA® Norská receptura se vždy zaměřovala na účinnost a její jedinečné spojení s extraktem z Nordic Berry zvyšuje až trojnásobně hladinu hydratace pokožky, takže pokožka je stále hebká a vyživená.

NEUTROGENA® Norská receptura s Nordic Berry – každodenní péče o tělo

Klinické studie potvrzují, že řada produktů péče o tělo NEUTROGENA® Norská receptura s Nordic Berry má následující účinky:

 • napomáhá přirozeným procesům ve vaší pokožce
 • až trojnásobně zvyšuje úroveň hydratace pokožky (index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci)
 • toto složení, které obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí krásu a zdravý vzhled
 • je vhodná pro citlivou pokožku

Co obsahuje řada produktů NEUTROGENA® Norská receptura NORDIC BERRY?

Neutrogena

NEUTROGENA® Norská receptura Výživné tělové mléko NORDIC BERRY  

Aktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozených procesům vaší pokožky a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky. Toto mléko obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Vaše pokožka bude den co den hebká a vyživená.

Lehká nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Toto mléko napomáhá, aby byla vaše pokožka den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 250 ml -

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný balzám NORDIC BERRY  

Aktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry
 • vitamin E

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům vaší pokožky a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky. Tento balzám obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Vitamin E napomáhá přirozeným procesům v pokožce. Vaše pokožka bude den co den hebká a vyživená. Lehká nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po paplikaci

Účinky: Tento balzám napomáhá, aby byla vaše pokožka den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 200 m

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný krém na ruce NORDIC BERRY

Aktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům vaší pokožky a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky.
Tento krém obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Pokožka vašich rukou bude den co den jemná a vyživená. Lehká nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Pokožka vašich rukou bude den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 75 ml

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný krém na nohy NORDIC BERRY

Aktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům ve vaší pokožce a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky.
Tento krém obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry,vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Pokožka vašich nohou bude den co den hebká a vyživená. Lehké nemastné složení je příjemné na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Tento krém napomáhá, aby byla pokožka vašich nohou den co den hebká a vyživené.

Balení a doporučovaná cena: 100 ml

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný balzám na rty NORDIC BERRY

Aktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napománá přirozeným procesům ve vaší pokožce. Tento balzám na rty spojuje Norskou recepturu s Nordic Berry a vyživuje rty. Vaše rty budou den co den hebké a vyživené.

Účinky: Tento balzám napomáhá, aby byly vaše rty den co den hebké a vyživené.

Balení a doporučovaná cena: 4,8 g

Reklama