Kolagen je jedna z důležitých stavebních látek našeho těla. Jedná se o bílkovinu, která se vyskytuje přirozeně v našem těle, bohužel však s věkem jeho množství v těle klesá. Je přímo spojen s příznaky stárnutí – kůže i pokožka ztrácí pružnost, tvoří se vrásky a textura pokožky je hrubší a viditelnější. Proto je důležité dodat tělu kolagen, který mu chybí. Je sice přirozenou součástí potravin bohatých na bílkoviny, ale z těch vaše pokožka tolik neprofituje. Při výběru vhodného kolagenového přípravku se zaměřte i na jeho formu. Velmi dobrých výsledků dosahuje tzv. hydrolyzovaný kolagen, který je rozložený na jednotlivé peptidy. A tím je například neochucený kolagenový prášek The Solution.

Jak dopadlo naše redakční testování? Přečtěte si dvě naše recenze.

Klára Křížová
Jsem ve věku, kdy řeším vrásky a vidím, jak se na stavu kůže podepisuje stárnutí. I když hodně sportuji, není moje kůže tak pružná, jako bývala. Sice o pleť pečuji pravidelně, používám různé přípravky, dbám na správné odlíčení a hydrataci, stejně stárnutí je proces, který nemohu ovlivnit. Proto jsem byla ráda, když jsem mohla začít testovat neochucený kolagenový prášek The Solution od Oslo Skin Lab. Testuji jej od poloviny léta a myslím, že nyní, po 2 měsících mohu zhodnotit účinky. Oceňuji, že je bez chuti, dávku si každý den rozmíchávám ve sklenici s vodou, každá dávka je balená zvlášť, takže si snadno namícháte svůj každodenní koktejl. Po 8 týdnech mi přijde pleť pružnější a pevnější a je rozjasněná. Líbí se mi, že kolagen působí preventivně a zpomalí proces stárnutí kůže. Důležitá je ale pravidelnost v konzumaci, ideálně každý den.

Věra Forejtová
Neochucený kolagenový prášek The Solution mi vyhovuje, má skvělé dávkování, v krásně balených sáčcích. Díky tomu, že je bez chuti, dá se smíchat s nápojem nebo s jídlem, mne vyhovuje si prášek rozpustit každé ráno ve sklenici vody nebo džusu. Po osmi týdnech užívání si myslím, že se mi zlepšila celulitida a zjemnily se vrásky kolem očí. Každopádně mám velmi dobrý pocit, že dávám tělu kolagen, který se díky věku přirozeně vytrácí. Doporučila jsem ho i svým kamarádkám, myslím, že kolagenový prášek by měl být součástí péče o pleť a kůži na celém těle. Tak, jak investujeme do krémů a dalších pečujících přípravků, neměli bychom, pokud již pozorujeme stárnoucí projevy, zapomínat na dodání kolagenu.

Pevnější a pružnější pokožka na dosah

Vyzkoušejte skandinávský kolagen i vy, nyní s 50% slevou. Stačí kliknout zde a objednávat!

Nebo v objednávce uveďte speciální kód ZENAIN50.

The Solution je neochucený kolagenový prášek, který můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím.

Díky svému složení The Solution napomáhá ke zvýšení pružnosti pokožky,

jejímu vyhlazení a zjemnění vrásek.

Více na www.osloskinlab.cz

The Solution je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší. 
Klinický výzkum provedený s kolagenními peptidy obsaženými v The Solution prokázal jasné zlepšení při pravidelném užívání nejméně po dobu 8 týdnů.

Každý sáček The Solution obsahuje 2,5 g čistého kolagenu, což je optimální denní dávka pro dosažení nejlepších účinků. Při dlouhodobém každodenním užívání účinky The Solution přetrvají a mohou se i zlepšovat.

Jak působí The Solution, neochucený kolagenový prášek?

  • Pevnější a pružnější pokožka
  • Méně viditelné vrásky
  • Redukce celulitidy
  • Výrazné zlepšení textury pokožky
  • Prevence známek stárnutí

Víte, že…

Zhruba od 30. roku života ztrácíme 1 až 2 % kolagenu každý rok. Navenek se jeho ztráta začíná projevovat vznikem vrásek a poklesem pružnosti kůže. Zároveň klesá odolnost pokožky vůči vnějším vlivům, jako jsou slunce nebo znečištění. Na pokožce se výrazněji podepisují i další vlivy, např. kouření nebo držení diet.

Více na www.osloskinlab.cz

 

Reklama