Máte rádi grilování? Vyzkoušely jsme pro vás s kolegyněmi masné výrobky z hypermarketu Globus, které jsou určeny pro grilování. Pokud se chystáte o víkendu grilovat, můžete si přečíst naše testování pro svou inspiraci. O grilování a tipech jsme vás již seznámili v našich uveřejněných článcích:

Jak naše testování dopadlo?

Klára Křížová:
Testovala jsem telecí grilovací klobásy a přírodní kotlety s tukovým lemem a s bylinkami.
Telecí klobásy byly skvělé. Výborná jemná chuť, pokud rádi grilujete klobásy, je to můj tip. S hořčicí a kyselou okurkou, s měkkým chlebem – lahodná večeře s vůní ohně…

kotlety

Kotlety jsou klasika – moc lidí je negriluje, protože se často vysušují, ale já je mám ráda pro jejich libové maso. Tyhle z Globusu jsou navíc seříznuté s částí tuku po okraji, který se hezky vypeče a dodá masu dobrou chuť. Přiznám se, že takto mám maso na gril nejraději – bez zbytečných nánosů koření, jednoduchá chuť masa, kterou pak můžu zkombinovat s různými omáčkami či dipy. Nabídka masa a klobás z Globusu pro grilování mne tedy plně uspokojila.

Věra Forejtová:
Když jsem se dozvěděla, že budu testovat produkty Globus na grilování, měla jsem velkou radost.
Za prvé, jsem nemusela vymýšlet, co bude k večeři, a za druhé, grilování mám moc ráda.

kobasy

Na páteční večer jsem zvolila testování klobás. Dostala jsem bílé klobásky Griller Globus a Párty klobásky Globus. Bílé klobásky mají u celé naší rodiny velký úspěch, nejsou tolik tučné, a proto na horké letní dny ideální.

Rozžhavila jsem gril, tam dala oboje klobásky a čekala… Za chvilku se po dvorku roznášela úžasná vůně masa a bylinek... Párty klobáska Globus moc chutnala mé malé dceři. Je jemná, cítíte z ní krásně maso a trošku bylinek. Klobásky Griller Globus jsou výraznější, je z nich úžasně cítit jedinečné  koření. Všichni dospěláci je hlasitě chválili.

klobasy_kukurice

Já jsem si dala klobásy jen s chlebem a hořčicí. Moje dcera má však jiné chutě. Proto si klobásy vychutnávala s grilovanou kukuřicí. Nejdříve se mi ta kombinace moc nezamlouvala, ale když jsem to ochutnala, byla jsem mile překvapena…

Jitka Turková:
Testovala jsem  jehněčí maso na špíz a přírodní kotletu s tukovým lemem.

jehne

Z balíčku cca ¾ kila jsme se najedli i s návštěvou! Maso bylo výborně naložené, v máslové marinádě, žádné koření jsem záměrně nepřidávala, dosolil si každý dle své chuti. Pouze jsem kousky rozkrájela na půl, mám to raději a je toho více! Maso jsem prokládala slaninkou, cibulí a paprikou a ugrilovala. Přílohou byl čerstvý Mšenský chléb a hořčice. Maso bylo jemné, musím pochválit.

jehne

Kotletka na bylinkách s tukovým lemem – též jsem nepřidávala žádné koření, 2 silnější plátky jsem pouze ugrilovala a musím říct, že ač kotlety normálně na gril nedávám (pro mě bývají suché), tak naopak bylo maso velmi šťavnaté a zajímavé dobré chuti! Přílohou čerstvý chléb a zeleninový salát. Kotleta byla dost vysoká, aby maso drželo šťávu, a tukový lem zajistil mastnější přírodní směs šťávy a tuku. Byla výborná.

Proč nakupovat maso a masné výrobky v hypermarketu Globus: VŽDY KVALITNÍ A ČERSTVÉ

V zázemí každého hypermarketu Globus je řeznická a uzenářská dílna. Proto vám každý den nabízíme maso nejvyšší kvality i čerstvosti a zásadně v kuchyňské úpravě. Díky vlastnímu řeznictví nabízíme uzeniny v závislosti na poptávce zákazníků, a to i několikrát denně čerstvé. V současné době máme v sortimentu na 120 druhů uzenin, které jsou vhodné i pro bezlepkovou dietu.

Reklama