Veronika Bulánková, redaktorka

Papírových kapesníků není nikdy dost. Konkrétně u nás doma mizí raketovou rychlostí. Přítel se totiž jednou vysmrká a může ho hodit rovnou do koše. Kapesníky značky Linteo jsem otestovala ráda, protože ani mně se nevyhnulo podzimní nachlazení. Obstály na jedničku. Všechny nudle spolehlivě zachytily, a navíc mají moc hezký obal.

Karolína Waberová, redaktorka

Kapesníky Linteo jsem poctivě testovala v období rýmy, takže mohu říci, že jsou jemné a nedráždí kůži pod nosem. K dostání jsou v barevných krabičkách, a i když preferuji jednobarevné, tak musím uznat, že je dobré, že si může každý vybrat vzor podle libosti.

Marta Kratochvílová, editorka

Papírové kapesníky Linteo jsou super. Používám je už poměrně dlouhou dobu. Mám ráda tyhle jednorázové v pořádně velkém balení, které vydrží spousty dní. V práci mám jedny na stole a často jsem opravdu ráda, že jsou mi po ruce. Doma je mám zase u postele. Člověk potřebuje smrkat, sáhne po kapesníku a vytáhne. Nemusí zdlouhavě rozdělávat balíček. Zkrátka praktické! Když mám rýmu, mám velkou spotřebu kapesníků a vyhovuje mi, že jsou tyhle od Linteo opravdu hebké a jemné a nedráždí zbytečně pokožku. Po některých jiných mívám dosti odřený nos.

Reklama