Když jsem do ruky dostala tablet se službu mobilní televize Horizon Go a virtuální videotéky My Prime od UPC, myslela jsem si, že si projdu pár videí a programů, zjistím, jak co funguje, a tím moje testování skončí. Ale byla jsem hodně překvapena! „Testování“, v mém případě spíše užívání si filmů a pohádek, se stalo milou tečkou každého dne.

Nikdy jsem dobrovolně nedokázala sedět u televize. Ani když se jednalo o nějaký super film či seriál. Stejně nerada trávím čas v kině, zvláště v těch moderních, ze kterých jsem měla tu čest párkrát odejít nahluchlá nebo omrzlá z klimatizace. To není nic pro mne. Potřebuji pohodu a klid, a to na místě, kde je mi v tu chvíli dobře.

Tablet

Nejraději si pouštím filmy v posteli, a tak jsem zalezla s tabletem do pelechu a pustila se do hledání toho, co pro tento večer pohladí na duši a pomalu mne ukolíbá. Najít ten správný film nebylo těžké. Členění videotéky My Prime je přehledné a snadno v něm díky kategoriím/žánrům najdete přesně to, co hledáte. Případně hledáte podle abecedy nebo v případě, že se koukáte často využijete řazení od nejnovějších titulů.

Pro tento večer jsem zvolila nenáročnou variantu, nádhernou pohádku O myšce a medvědovi. A mnoho dalších mám už na další večery předvybrané. Tak teď jen neusnout. Pohádka byla úžasná, ale do konce jsem nevydržela. Zbytek mi zůstal na ráno. Zabalila jsem tablet do kabelky na cestu do práce a v tramvaji ten kousek, který mi večer unikl, v klidu dokoukala. Horizon Go běží jak na Wi-Fi, tak na 3G nebo 4G/LTE síti. Každý rozkoukaný film nebo seriál zůstane ve složce „video“, kde můžete pokračovat ve sledování všech rozkoukaných pořadů. Pohádka na ráno byl hezký začátek dne! Více takových.

Tablet

O víkendu se chystáme s manželem kouknout na nějaký film. Nabídka je opravdu dostatečná – aktuálně kolem pěti set filmů a asi 12 různých seriálů. Normálně bychom se mohli několik minut přít, co bude nejlepší. Horizon Go ale umožňuje na jeden účet sledovat filmy a seriály až na 3 různých zařízeních. Já si například vyberu film z kategorie romantika a manžel nějaký z hororů. Takže se pak večer naložím do vany, zavřu dveře a vrátím se tak za dvě hodiny dokonale odpočinutá a usměvavá. To jsou ty chvíle, které mám jen pro sebe.

Ale je mnoho pořadů, například mezi programy klasické televize, které rádi sledujeme společně, třeba Cestománii nebo Toulavou kameru. A programů nabízí Horizon opravdu téměř 70, podle toho, jaký máte od UPC televizní tarif. Vyšší tarif = více programů. Těším se, že do videotéky My Prime budou přibývat další pěkné kousky, ať už jen pro mne z kategorie romantika, ale i další, na které si najdeme s manželem společnou chvilku. A věřím, že až do naší rodiny přibude nějaký cipísek, budeme mít dalšího nadšeného diváka pohádek! Pak přijde na řadu asi další tablet. S UPC to není ale problém. Službu Horizon Go lze využít až ve třech zařízeních najednou. To se bude hodit!

Linda Hýblová

UPC

Čtěte naše články

Jak Horizon s videopůjčovnou My Prime získat?

Jestliže patříte mezi stávající zákazníky digitální televize UPC a máte doma kompatibilní set-top-box, budete nebo jste již byli na službu Horizon převedeni. Noví zákazníci si mohou Horizon s videotékou My Prime a mobilní televizí Horizon Go objednávat na všech prodejních kanálech UPC včetně webových stránek www.upc.cz a zákaznické linky 241 005 005.

Reklama