Milé maminky, přinášíme vám výsledky první části našeho redakčního testu nových dudlíků AVENT. Do testování se zapojily redaktorky Žena-in, které jsou na mateřské dovolené a také naše spřátelené čtenářky.

První recenze maminek:

Helena Zemanová,  Kubík, 1 rok

kubík

Dudlíky Avent ultra soft v pouzdře jsme si ihned oblíbili. Kubík je s dudlíkem spokojený, dobře mu padnul do pusy a část kolem úst je ohebná a perforovaná, takže dobře sedí, a když Kubík slintá více, netvoří se mu pod dudlíkem vyrážka. Já mám radost z pouzdra, ve kterém jsou oba dudlíky uložené. Zajistí hygienické skladování a na víc lze pouzdro použít jako sterilizátor do mikrovlnky. Praktické na cesty.

 

Julie Hájková, Filip, 3 měsíce

dítě

Silikonové dudlíky Avent ultra soft jsem testovala na svém tříměsíčním synovi. Zlákalo mě tvrzní, že mají být díky patentované technologii k ústům miminek velmi jemná a podporuje přirozený vývoj dětských zubů a dásní. A jak mu chutnal? Těžko říct přesně, ještě má s vyjadřování problémy, nicméně tvářil se velmi spokojeně. Tak, že bych popisu dudlíků od výrobce věřila. A co se líbilo mně? Oceňuji, že součástí balení je i praktická přenosná krabička, ve které je možné dudlíky snadno a rychle sterilizovat. A také to, že je jeden dudlík určen pro větší věkové rozmezí, tedy celý půlrok.

 

Anna Šmídová, Marek, 9 měsíců

Marek

Měla jsem trochu obavy, jestli syn nový dudlík přijme – doteď používal jinak tvarované dudlíky a byl na ně zvyklý. Je pravda, že na něj nejprve koukal nedůvěřivě a prvních pár desítek minut si s ním jen hrál, což ho ale očividně bavilo. Pak do něj zkusmo zakousl svůj první zub, nejdřív do kotouče, poté i do silikonové savičky. Chvíli dudlal, pak zas dudlík vyndal a pokračoval v jeho prohlížení – nejspíš ho zaujala sytě modrá barva. Pak si jej opět strčil do pusy a už si ho nechal.

Přes den používá syn dudlík jen občas, třeba když je mrzutý, ale zatím s ním pravidelně usíná a spí. A je pravda, že s tímto novým dudlíkem mu na tváři nezůstává žádný otlak, což je příjemná změna oproti stávajícímu modelu, po kterém občas obtisk zůstal. I na dotek je znát, že je vnitřní strana kotouče extrémně jemná a příjemná.

Za sebe také chválím praktickou krabičku, ve které se dají dudlíky převážet a sterilizovat v mikrovlnné troubě. Pravidelně toho využíváme :-)

 

Linda Hýblová, Toník 14 měsíců

dítě

Já sama dudlíky milovala, Tonda je má moc rád. Když byl úplně malé miminko, měl takový ten obr dudlík, který mu padal z pusy. Silikonové dudlíky Avent ultra, které má nyní na testování, už jsou lehoučké, mají držáček, který hezky cvaká, když se s dudlíkem mává, což je pro Tondu podmínka číslo jedna. Vzhledem k tomu, že si ho často nacpe do pusy hned po jídle, když ho má po ruce, je fajn, že jde hezky opláchnout a nikde nic nezůstane. Bez dudlíku Toník dokáže usnout, spát i koukat na pohádky. Ale bez dudlíku ale nemůžeme ven, protože je to zatím takový náš rituál. Jsme jednoznačně pro-dudlíkoví.  Silikonové dudlíky Avent ultra můžu doporučit.

 

Jaké dudlíčky maminky testují?

dudliky

Silikonové dudlíky Avent ultra soft byly vyvinuty s pomocí pediatrů a rodičů malých dětí tak, aby pomáhaly naplnit přirozenou sací potřebu miminek a co nejjemněji pečovaly o jejich ústa a tváře a přizpůsobily se jejich přirozenému vývoji a potřebám. Dudlíky Avent ultra soft představují patentovanou technologii FlexiFit, která přichází s ultra jemným a flexibilním kotoučem dudlíku uzpůsobeným dětské tváři. Kotouč má na vnitřní straně jedinečný hedvábně jemný povrch, který hýčká citlivou pokožku dítěte. Otvory v kotouči zároveň umožňují pokožce lépe dýchat. Dudlík Avent ultra soft si oblíbilo 96 % miminek.

„Značka Philips Avent klade důraz na neustálé inovace a dudlík Avent ultra soft není výjimkou. Rodiče nám důvěřují a my děláme vše proto, abychom jim mohli průběžně nabízet ty nejkvalitnější a nejjemnější výrobky, které budou v prvních letech života doprovázet jejich dítě,“ vysvětluje Marta Kaczmarczyk, marketingová ředitelka značky Philips Avent.

Dudlíky Avent ultra soft jsou prodávány ve dvou velikostech: 0-6 měsíců a 6-18 měsíců. Rodiče mají na výběr ze široké a atraktivní škály barev a vzorů, holčičích i klučičích.  Součástí balení je i praktická přenosná krabička, která umožňuje dudlíky jednoduše sterilizovat během tří minut v mikrovlnné troubě. Cestování s dětmi tak bude opět o něco jednodušší.

Flexibilní tvar dudlíků Avent ultra soft podporuje přirozený vývoj dětských zubů a dásní. Jsou vyrobeny z lékařského silikonu a neobsahují BDA. Budou se prodávat od konce dubna 2017 v balení po dvou kusech za doporučenou maloobchodní cenu 239 Kč.

Více na www.philips.cz/avent.

Náš článek:

Reklama