1411.jpg

Rok nazpět přibyla do naší rodiny trochu nečekaně dcera Matylda a po jejím příchodu se mnohé změnilo. Co ale zůstalo víceméně stejné je obsah kosmetické poličky. Starší dcera je ekzematička stejně jako manžel, což pro nás znamená, že kupujeme jen přípravky, které mají šetrné složení, nízké pH a kůži nevysušují. Dětské produkty tak používáme všichni. Já sama občas sáhnu po krémových peelinzích, ale zbytek rodiny si vystačí s mycími emulzemi, syndetem či jemnými málo parfemovanými přípravky.

Z testované čtveřice určené pro děti – olej, krém, šampon a emulze zvítězil posledně jmenovaný produkt, který jsme testovali nejdůsledněji. Na mýdla jsem doma nejpřísnější. Jemné mycí a koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem je moc příjemná, nedráždí, zvláčňuje a velmi jemně a příjemně voní. Ostatně vůně je identická pro všechny čtyři přípravky, takže ji na sebe vrstvíte a neplácáte jednu přes druhou.

Jemný výživný krém na tvář i tělo s mandlovým a ovesným olejem si přivlastnila starší osmiletá dcera a každý večer si s ním důležitě maže pleť. Kopíruje holt maminku... Ale proč ne. Krém neobsahuje téměř žádné jiné než přírodní ingredience. Pravidelná péče se jí jednou bude hodit.

5ee9fee4668e6obrazek.png
Dětská kosmetiky od Manufaktury se mi moc líbí. Dá se používat ihned od narození, neobsahuje parabeny, sulfáty a ropné oleje... A navíc je strašně hezká a moc příjemně voní. Určitě brzy do obchodu zavítám a koupím jako dárek. Několik miminek je totiž na cestě a tuto kosmetiky by rozhodně měly používat.

Více na Manufaktura.cz
5ee9fe69aee8dobrazek.png

Reklama