Přečtěte si další recenzi od čtenářky Silvy, testovala cyklokalhoty Essence. Zároveň jí děkujeme za hezké fotky a s jejím svolením je uveřejňujeme.

Cyklokalhoty Essence od firmy CRAFT na těle skvěle sedí, středně dlouhé nohavice se při jízdě nevytahují nahoru, ale díky široké elastické manžetě pevně, ale příjemně, drží na stehnech. Nedocenitelný je pro mne zvýšený pás, který krásně zakryje i vystouplé bříško. Cyklistická vložka je vhodná jak pro rovný sed, tak pro sportovní jízdu. Nekončí v polovině rozkroku, jak se u některých cyklokalhot stává, ale hezky vyplňuje celý prostor mezi nohama. Nikde se nekroutí, neshrnuje, netlačí, je bezešvá a ani po vyprání neztrácí tvar. Klidně bych u těchto cyklokalhot uvítala i jiné barevné provedení než jen černou, která ale na druhou stranu vypadá na každé ženě skvěle. Jen pozor na výběr velikostí: klasicky mám vel. M (40), ale cyklokalhoty Essence jsem musela zvolit vel. L, jinak byly příliš těsné.
5d8888aa0b3dbobrazek.png
Na kole jezdím vždy, když čas dovolí, přes léto však alespoň jednou týdně. Někdy jsou to intenzivní výjezdy, většinou však kratší vyjížďky kolem 25 kilometrů. Nejčastěji jezdím po rovině kolem vody a k tomu občas sešup či naopak stoupák. K dispozici mám jen trekingové kolo, které je na jízdu po Praze a v jejím okolí ideální. Nejsem žádný zapálený sportovec, nášlapné pedály zatím nemám, ale cyklokalhoty, cyklistický dres a helmu si beru vždycky.

Děkujeme Silvě za recenzi!

Cyklokalhoty Essence od firmy CRAFT - Dámské krátké cyklistické kalhoty do pasu s cyklistickou vložkou Craft Infinity C3.
Materiál: Lycra Sport Energy - 78% Polyamid recyklovaný, 22% Elastan 
5d88bea52801dobrazek.png

- příjemný, elastický materiál s vynikající prodyšností 
- v přední části pasu pohodlné překřížení 
- v zadní část pasu do gumy 
- nohavice zakončeny do širší, měkké, elastické manžety se silikonovým potiskem 
- délka vnitřního švu 22 cm 
- ochranný faktor proti slunečnímu záření UPF50+ 
- silikonové logo na levém stehně 
- cyklistická vložka Infinity C3 

Vložka Craft Infinity C3 je strečová ve všech směrech, bezešvá, s antibakteriální úpravou, anatomicky tvarovaná pro ženy, má ohrnuté okraje. Je laserově střižená, což zabraňuje vzniku přetoků a má certifikát nejvyšší kvality Oeko-Tex®. 

Více najdete zde.
Více inspirace na dámské cyklokalhoty naleznete zde.

NEZAPOMEŇTE! ZÁKLADNÍ PRAVIDLO: VŽDY NAOSTRO!

Pod kalhoty s cyklovložkou se spodní prádlo nenosí. Vyhnete se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů švů. Navíc eliminujete riziko, že se vám vaše drahocenné pozadí zapaří a chytnete “vlka“. A ano, cyklokalhoty je třeba po každém delším použití vyprat. 

Více informací naleznete zde. 

5d8887cccc500obrazek.png
Naše uveřejněné recenze:

Naše články:

Reklama