Jak naše testování dopadlo? Přečtěte si naší první recenzi od čtenářky Romany, které zároveň děkujeme za hezké fotky a s jejím svolením je uveřejňujeme.
5d42f1f56baddobrazek.png

Recenze: Testovala jsem cyklistické kalhoty Craft Empress Bib. Se značkou Craft mám výborné zkušenosti, takže nebyl problém zvolit správnou velikost. Nejvíc jsem se těšila na novou vychytávku - rozepínání vzadu, protože někdy není zrovna vhodné při odskočení se na toaletu svlékat horní dres. Speciální zapínání bylo ale pro mě trošku oříškem - i když jsem nacvičila v pohodlí domova a vypadalo to snadně, při navlhlém zpoceném oblečení to není tak jednoduché a dvakrát se mi dokonce nechtěně při jízdě šle odepnuly, což nebylo moc příjemné, obzvlášť když jsem zrovna stoupala do kopce. Ale mimo tuhle drobnost jsem z nich byla nadšená. Výborná cyklovložka C2 mi padla, na zimních kalhotách mám C3, ale tato je mnohem lepší. Není tak silná a velikost tak akorát, lehce vyztužená v těch správných zónách a nebyl problém hned na poprvé ujet 50km bez nějakých problémů. Ocenila jsem i široký bílý vzorovaný lem, který je lehce kompresní a při vyšší intenzitě zabrání větší bolesti svalů. Tento bílý lem se mi nejdřív moc nelíbil, upřednostňuji tmavé kalhoty, ale manžel je pochválil, že jsou takové víc holčičí, zvykla jsem si a teď už mi bílá barva nevadí.
5d42f200bb92aobrazek.png
Shrnutí:  Velká spokojenost, nejvíc oceňuji kompresi nohavic a výborně tvarovanou jen lehce polstrovanou vložku. I při velkých teplech, která teď panovala, v nich nebylo přehnané vedro, krásně odvětrávaly. Ještě jedno velké plus: dobře tvarované šle, takže se kalhoty mohou nosit i s tílkem vykrojeným na zádech - šle přesně zapadnou pod průramky tílka!
„Moc děkuji za příležitost otestovat kalhoty, které bych si asi kvůli barvě nekoupila, ale teď už vím, na jaké parametry se příště zaměřit bez ohledu na barvu. Díky, již mám s nimi najeto 530 km!“
5d42f2a4132f3obrazek.png
Děkujeme Romaně za její testování a recenzi a přejeme jí další stovky najetých kilometrů, které ji udělají radost!
Romana testovala W Cyklokalhoty CRAFT Empress Bib
5d42f28cc6411obrazek.png

Dámské krátké cyklistické kalhoty s odepínacími šlemi a efektním barevným potiskem konců nohavic. Určeno pro nejnáročnější bikerky. Nechce se Vám svlékat dres, popř. další vrstvy, když musíte…? Rozepínání vzadu vše jednoduše vyřeší. Pro opětovné spojení dostanete šle zpět do původní polohy pomocí tkaničky, kalhoty zapnete a je to. Jak snadné! Kalhoty mají ergonomický střih a anatomické rozmístění plochých švů. Ukončení nohavic je měkkou, širokou gumou s efektním sublimačním potiskem. Tato manžeta je opatřena silikonovým potiskem z vnitřní strany, aby nohavice držely neustále na svém místě. Ergonomicky střižené šle jsou z lehkého prodyšného materiálu a díky systému rozepínání umožňují také regulaci jejich délky. Kalhoty jsou samozřejmě vybaveny reflexními logy a dalšími reflexními prvky pro zvýšení pasivní bezpečnosti. Cyklistická vložka Craft Infinity C2 se v sedací části skládá ze 2 typů pěn o různé hustotě. Vložka má elastický, jednodílný, bezešvý, antibakteriální krycí materiál a je anatomicky tvarovaná pro ženy. Má certifikát nejvyšší kvality nezávadnosti Oeko-Tex®.

Více inspirace na dámské cyklokalhoty naleznete zde.

5d42f245e968dobrazek.png
 
Naše články:

Reklama