Mirka Novotná, Beroun


Mám menší byt a od září do dubna mám v bytě zvýšenou vlhkost. V chladném počasí méně větrám, protože mám ráda teplo. Nemám sušičku, suším prádlo na sušáku a to je podle mne hlavní zdroj vlhkosti. Ta se nám sráží hlavně ve stěně, která je studenější (sousedí s venkovní chodbou). Zeď je na dotyk vlhká, někdy jsou vidět i mapy, bují na ní plíseň. Snažím se dávat sušák i na jiná místa, ale ten pak překáží. Díky vašemu testu mi Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°vstřebal spoustu vody, dávám ho vždy pod sušák s prádlem. Myslím, že funguje dobře, během pár dní byl plný vody. Je dobré, že nemusí být v elektrickém proudu, vodu zachycuje tableta.
Jana K., Praha

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° jsem umístila do kuchyně na okno. Jak vaříme, je v kuchyni cítit vlhkost ve vzduchu. I když se snažím větrat, když vařím například brambory, rýži nebo polévku, „potí“ se nám okna, vlhkost sají zdi. Byla jsem překvapená, kolik vody Ceresit dokázal nasát. Je to fajn věc, vyliju vodu a můžeme pokračovat. Děkuji, jsem spokojená.Michaela, Měňany

Děkuji redakci za možnost testování Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°. Mám s ním dobrou zkušenost. Mám doma i menší Ceresity, dávám je pravidelně do koupelny a do dětského pokoje, kde sušíme prádlo. I když prádlo rychle nad topením uschne, je zde často cítit „zatuchlý“ vzduch. Uvažujeme, že v koupelně necháme udělat větrák, odvětrání, protože je to chladnější místnost, po koupání se hned sráží voda na dlaždičkách.


Radka D., Říčany

Vzala jsem Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° na chatu. Je dost vlhká a jak se v ní topí jen o víkendech, vlhkost se nemůže odstranit a vyvětrat. I když je to spíš na rekonstrukci nebo nějakou odbornou opravu zdí, jsem ráda, když přijedu a vidím, jak Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° „vycucnul“ ze vzduchu spoustu vody. Je to takový můj příjemný pocit, když přijedu a jdu vylít vodu, která by jinak byla ve vzduchu nebo ve zdi.


My čtenářkám děkujeme za jejich recenze a jsme rádi, že jim Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° dobře slouží.


Jak se chová vlhký vzduch? 
Pokud teplý a vlhký vzduch nemá možnost úniku z uzavřeného prostoru, hromadí se v chladnějších místech, např. u oken, v nevytápěných místnostech a v blízkosti nedostatečně izolovaných stěn.

Vzduch je směsí různých plynů. Jednou z jeho součástí je i vodní pára.
Vlhkost vzduchu se může pohybovat od 0 % do 100 %, v závislosti na teplotě a intenzitě proudění vzduchu (větrání). Typickým příkladem vlhkého vzduchu je příroda po vydatném dešti nebo koupelna po osprchování. Ideální vlhkost se pohybuje mezi 45 a 60 %. Nezdravou vlhkost (nemáme-li v domácnosti vlhkoměr) většinou poznáme až podle jejích charakteristických projevů – alergií, vlhkých nebo plesnivých map na stěnách, zatuchlého vzduchu.

Proč jsme ve spojení s vlhkostí v domácnosti testovali Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° ? Podívejte se na video, jak funguje a pohlcuje vlhkost!

Naše články:

Pryč s nechtěnou vlhkostí: Redakce testuje Stop vlhkosti Aero 360° 
//zena-in.cz/clanek/pryc-s-nechtenou-vlhkosti-redakce-testuje-stop-vlhkosti-aero-360

Měla jsem pocit, že bydlíme v prádelně
//zena-in.cz/clanek/mela-jsem-pocit-ze-bydlime-v-pradelne
 
Chatička je naším druhým domovem, i když zatuchlá
//zena-in.cz/clanek/chaticka-je-nasim-druhym-domovem-i-kdyz-zatuchla
 
Co se začernalými spárami v koupelně?
//zena-in.cz/clanek/co-se-zacernalymi-sparami-v-koupelne
 
Můžete koupit ZDE.


Více na www.stop-vlhkosti.cz

Reklama