5e81c8fbd2672image.png
Naběhám měsíčně desítky kilometrů v různých terénech. Běhám po silnici, na zpevněných cestách, ale i v lese nebo po louce. Běhám už dlouhou dobu a vím, že pro každého běžce je velmi důležitý výběr běžeckých bot. Také jsem se několikrát spletla a vysněné boty mi neseděly, tak jsem je musela dát kamarádkám, které také běhají a sedly jim. Je to často subjektivní pocit, jak vám bota padne, jak se v ní cítíte, jak moc na boty myslíte, když běžíte. Pokud navíc běžíte nějakou delší trasu, musíte se na boty spolehnout. Nechcete, aby vám byly těsné, tlačily a vy jste byli v nepohodě. A už vůbec nechcete řešit otlaky nebo puchýře.
5e81c91f85bc4image.png

Měla jsem možnost testovat běžecké boty Mizuno WAVE RIDER WAVEKNIT3. Přiznám se, že jsem na běžecké boty, bundy a doplňky dost náročná. Potřebuji, abych s nimi byla spokojená. Testovala jsem je od ledna, protože jsem byla v přípravě na půlmaraton a měla jsem pravidelný trénink. Minimálně třikrát týdně jsem šla běhat, takže v rámci této přípravy probíhal důkladný test těchto běžeckých bot Mizuno.
5e81c93964212image.png

Bez okolků mohu tyto boty pochválit. Hodí se jak na silnici, tak na zpevněné povrchy. Jsou krásně pohodlné, pevné a hezky drží kotník. Mají speciální tlumení a technologii Mizuno Wave, která přináší dobrý pocit při běhu. Zařadila jsem je mezi další oblíbené boty, na které je spoleh. Klidně bych si je vzala na půlmaraton a věděla bych, že mě bez problémů donesou do cíle. Navíc v červené barvě vypadají super.
5e81c953e6722image.png

Více informací naleznete zde.
5e81c96b28e5cimage.png

Naše články:

Reklama