Riziko vzniku strií řeší hlavně těhotné maminky. Vybrali jsme deset maminek, které byly těhotné a těm jsme poslali balíček, ve kterém našly Bepanthen Krém proti striím. Jaká je jejich zkušenost? Přečtěte si jejich hodnocení!

Bepanthen proti striím je opravdu dobrý.  Dobře se roztírá a příjemně voní,kůže je po něm hladká a strie se opravdu nedělají.Takže za mě jednoznačně Bepanthen. Můžu jen doporučit.
Marie Erbertová

krémDobrý den, s přípravkem Bepanthen proti striím jsem velice spokojená, přijde mi, že účinek je opravdu znatelný. Dobře se roztírá, není příliš mastný, vše v pořádku. Jen jsem se dívala, kolik je běžná cena při nákupu v lékárně a tak je poněkud vyšší, takže jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit Vaší soutěže a touto cestou přípravek otestovat.
Mějte se hezky. S pozdravem Romana

Dobrý den, výrobek jsem věnovala své kamarádce, která byla v té době ve třetím měsíci těhotenství. Používala jej, vlastně používá až doteď (koupila si další), kdy má před porodem. Je naprosto spokojená, bříško má hladké, bez strií, pokožku jako dětskou prdýlku. Jsem moc ráda, že jsem u Vád přípravek vyhrála a své kamarádce tak pomohla. Děkuji.
Markéta Pokorná

Dobrý den, testovala jsem Bepanthen proti striím, s krémem jsem byla maximálně spokojená. Krásně se roztíral, jemně voněl, konzistence výborná. Nemastil, krásně se vsakoval a strie se mi za celé těhotenství nevytvořily. I když to přičítám spíše genům a pokožce, než krému. Po vlastním vyzkoušení bych ho doporučila i ostatním maminkám.
Prokopová Hana

Dobrý den, Bepanthen proti striím jsem dostala, když jsem byla na konci 4 měsíce těhotenství. Takže mi opravdu hodil a hned jsem ho začala používat. Mám přípravky od této značky ráda, používala jsem i mast proti opruzeninám pro první dítě a byla jsem s ní velmi spokojená. Takže mne mile překvapilo, že mají další věc pro maminky – krém proti striím. Rozhodla jsem se mazat každý den, preventivně, aby se mi strie nevytvořily, s prvním dítětem jsem měla štěstí a žádné jsem neměla. Balení jsem tedy poctivě testovala, a když došlo, koupila jsem si  nové. Sice jsem se malým prasklinkám neubránila, ale jsou to jen nepatrné jizvičky. Na to, jak jsem měla velké břicho je to myslím úspěch. Bepanthen krém proti striím můžu doporučit. Je vláčný, dobře se vpíjí do kůže a hezky a příjemně jemně voní.
Jana N.

Dobrý den, děkuji za krém proti striím. Břicho jsem si mazala od pátého měsíce, až do porodu. Mám dost suchou pokožku, takže se mi velmi hodil. Krém kůži hezky zvlhčil a zvláčněl. Dobře se vsáknul, neměla jsem potíže s tím, že by byla kůže po namazání mastná. Čekala jsem první dítě, nemám žádnou strii. Bříško se mi i rychle po porodu stáhlo.
Díky za testování, doporučuji!

Testování Bepanthen krému se u mě setkalo s pochvalou. Mám dost citlivou pokožku, tento krém mi vyhovoval bez jakýchkoliv problémů. Kůže na břiše a bocích byla dobře promazaná, bála jsem se vzniku strií, takže jsem se mazala opravdu hodně. Naštěstí jsem se jim vyhla, mazala jsem si i prsa, protože s tvorbou mléka se hodně zvětšily. Ty se úplně zachránit nepovedlo. Během týdne mi po porodu prsa vyrostly o dvě čísla, takže pnutí kůže bylo opravdu velké. Ale břicho je bez jizev.
Díky za testování, Karolína Znojmo.

Milá redakce. Testovala jsem krém celé těhotenství. Bohužel jsem hodně přibrala (25 kg), takže se mi strie trochu udělaly hlavně na bocích. Myslím ale, že kdybych nenabrala tolik, dopadla bych líp. Každopádně díky za krém, krásně se vtírá do kůže a vůně je příjemná. S Bepanthenem pokračujeme, mažu si s ním bradavky a dceři mažu zadeček (myslím mast pro miminka).
Ivana M.

Čtěte naše články:

A jaké máte zkušenosti vy?  Zabrala prevence v podobě mazání, nebo jste své tělo před striemi přesto neuchránily?

Náš tip: Vyzkoušejte Bepanthen Krém proti striím a jeho trojitý efekt

bepanthen

Sádlo, rostlinné olejíčky, zábaly, lymfodrenáže, použití biolampy, mikrodermabraze, laserové ošetření i plastická operace – to vše jsou prostředky, o kterých ženy mluví při svém zápase se striemi. Nejdůležitější obranou je však samotná prevence ve formě masáže  vhodným přípravkem, který namáhané kůži pomůže s nedostatkem produkce kolagenu a elastinu. Právě nedostatek těchto dvou látek stojí za poruchou pružnosti a pevnosti pokožky a následného vzniku strií.

Bahenní rostlina Centella asiatica (pupečník asijský) obsahuje řadu látek užitečných při péči o kůži, díky nimž přispívá především ke zlepšení prokrvení a zacelování ran. Působí také přímo na bunky, které vyríbí elastin a kolagen.

Dexpanthenol se využívá v přípravcích určených k léčbě různých kožních poruch desítky let.  Přípravky, ve kterých je obsažen, se používají i u novorozenců a těhotných žen. Dexpanthenol také bývá součástí přípravků určených k podpoře hojení ran a kožních defektů.

Glycerol neboli glycerin má hydratační účinky a je tradičně používán v kosmetice k udržení vlhkosti v zevní vrstvě kůže. Dodává pokožce přirozenou pružnost a hebkost.

Olivový olej v receptuře krému zajišťuje velmi dobrou roztíratelnost přípravku a usnadňuje průnik účinných látek do pokožky. Tak jak je v řadě Bepanthen obvyklé, neobsahuje Bepanthen Krém proti striím žádné látky, které by byly známé jako kontaktní alergeny.

Bepanthen Krém proti striím je kosmetický přípravek.

Více najdete na www.bepanthen.cz

Reklama