Barvíte si doma vlasy? Pak máme pro vás zase jednu z oblíbených akcí – testování barev na vlasy. Vybereme 10 z vás, které budou moci získat jednu z vámi vybraných barev a budou ji moci vyzkoušet – poprosíme vás ale, abyste nám zpětně napsaly, jak jste byly s barvou spokojené. Vaše zkušenosti budeme dále publikovat v dalším článku. Pokud nám své reakce psát nechcete, nepřihlašujte se do této výzvy.

syoss

Intenzivní barva s čistými oleji a bez amoniaku

Při výběru barvy na vlasy se ženy většinou rozhodují podle několika důležitých kritérií. Požadují především dlouhotrvající barevný výsledek, lesk a perfektní krytí šedin. Značka Syoss tyto požadavky dokonale splňuje. Nyní uvádí na trhnovou řadu barev SYOSS Oleo Intense – jedná se o první olejové barvy této značky, obohacené o 100% čisté oleje. Receptura navíc neobsahuje žádný amoniak. Ženy si tak mohou dopřát syté a dlouhotrvající barevné odstíny jako
z kadeřnického salonu v pohodlí domova, navíc za dostupnou cenu.

Nová řada barev na vlasy SYOSS Oleo Intense obsahuje oleje, které se stávají stále oblíbenější složkou přípravků vlasové, pleťové i tělové kosmetiky. Profesionální kadeřníci tak vyvinuli intenzivní olejovou barvu bez kompromisů, která nabízí maximální intenzitu barvy, intenzivní péči a lesk, optimální péči o pokožku hlavy a profesionální krytí šedin – to vše bez amoniaku! „Syoss Oleo Intense je naše poslední novinka v oblasti barev na vlasy, která v sobě spojuje olej a krém a mezi barvami bez obsahu amoniaku nabízí ve všech směrech jen ty nejlepší výsledky,“ říká dr. Astrid Kleenová, vedoucí výzkumu a vývoje barev na vlasy z Henkel Beauty Care.

Barvy Syoss Oleo Intense byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky. Receptura obsahuje 100% čisté oleje, jež zvyšují účinek barvení, protože více barevných pigmentů může proniknout hlouběji do struktury vlasového vlákna. Výsledkem je maximální intenzita barvy, úchvatně sytý odstín a lesk. Intenzivní olejová barva rovněž zaručí profesionální krytí šedin.

SYOSS Oleo Intense zároveň vlasům dodává pečující vzpruhu, takže vypadají zdravé a silné. Výsledkem je nádherná intenzivní barva, která vydrží skutečně dlouho. Orientální květinová vůně barev SYOSS Oleo Intense bude během barvení hýčkat i vaše smysly. Ženy, které touží po intenzivní barvě a péči bez kompromisů, si SYOSS Oleo Intense Color určitě zamilují.

Syoss

Osmnáct odstínů SYOSS Oleo Intense Color, počínaje intenzivní černou, přes jasně červenou a teple měděnou až po pískově plavou, nabízí široký výběr přirozených a módních tónů. Tyto barvy vaše vlasy doslova promění – dodají jim zářivou barvu, neuvěřitelnou hebkost a dokonale zakryjí šediny – a to vše bez amoniaku.

Nová řada SYOSS Color Oleo Intense  je v prodeji od dubna 2013 za doporučenou cenu 141,10 Kč.

Barvíte si doma vlasy? Pak máme pro vás zase jednu z oblíbených akcí – testování barev na vlasy. Vybereme 10 z vás, které budou moci získat jednu z vámi vybraných barev a budou ji moci vyzkoušet – poprosíme vás ale, abyste nám zpětně napsaly, jak jste byly s barvou spokojené. Vaše zkušenosti budeme publikovat v dalším článku. Pokud nám své reakce psát nechcete, nepřihlašujte se do této výzvy.

Napište nám pod tento článek, o přesně jaký typ barvy máte zájem, jakou barvu byste chtěla vyzkoušet. Vzorník barev najdete na stránkách značky Syoss www.syoss.cz  přímo zde: http://www.syoss.cz/syoss/cz/cs/home/vlasove-barvy/oleo-intense.html  kliknutím na jednotlivý odstín se vám otevře stránka s konkrétní barvou.

Napište nám celý název barvy včetně čísla: příklad: 4-60 ZLATOHNĚDÝ

Těšíme se na vaše reakce! Vybereme 10 z vás!

Reklama