Markéta

Tričko Craft jsem na sebe poprvé oblékla při cestování na Mallorce, kde bylo během Vánoc sice slunce, nicméně ne úplně teplé počasí. Musím říct, že triko sedlo perfektně, oblíbila jsem si především návleky přes ruce, které jsou příjemně tvarované a zároveň zabrání chladu, aby vnikl pod rukávy. Stojáček s malým rolákem a zapínáním na zip se také velmi povedl – při chladnějším počasí zapnuté, naopak na slunci rozepnuté. Co jsem ale ocenila nejvíce, je právě materiál trička – prodyšné, zároveň ale zahřeje na celém těle, když se i trošku zapotíte. Za mě skvělý výrobek, který budu ráda používat nejen při svých cestách a túrách, ale těším se, až ho použiju i jako jednu z vrstev při zimním běhání. 
5c35c49101baaobrazek.pngVeronika, blogerka

Triko Craft Fuseknit Comfort jsem testovala jak při běhání, taky i na lyže, a mohu všem čtenářkám jen doporučit. Materiál je moc příjemný, zip pro pohodlné zapínání a co oceňuji já nejvíc, je možnost přetáhnout manžetu přes palec, takže nebudete mít ani v tenkých rukavicích pocit chladu. Rolák obstál i v mínusových teplotách. Krásně sedne a obtáhne tělo. Já jsem s tímto funkčním trikem moc spokojená.
5c35c472e3097obrazek.png

Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort je určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Díky módnímu designu s decentním melírem je vhodné také na běžné nošení. I při vysoké intenzitě pohybu je zaručen odvod vlhkosti a přebytečného tepla od pokožky. Má minimum švů a je příjemné na dotek.

Co znamená FUSEKNIT [fjůznyt], nová řada funkčního oblečení CRAFT?

Tady je vysvětlení: „Obchodní názvy se většinou nepřekládají, význam jim dává až samotný produkt. Nicméně tady je hra se slovy celkem vtipná. V angličtině můžeme název rozložit na slova “Fuse„ a “Knit„. Slovíčko “Knit„ je celkem jasné = sloveso plést. Zajímavější je část “Fuse„, to může mít význam jako podstatné jméno pojistka nebo třeba slovesa prolínat, pronikat nebo roztéct se.“ Řada Fuseknit se objevuje napříč sporty a vyniká nejenom skvělou funkčností, ale také zajímavým stylem a módností. 
5c35c4b0c38c9obrazek.png

Více najdete na stránkách CRAFT.

Naší redakční recenzi od Marušky Cicvárek si můžete přečíst na této stránce.

Naše články:

Reklama