Se čtenářkami jsme zažily odpoledne plné zdravého životního stylu. Zacvičily jsme si kruhový trénink v Expresce, osvěžily se skvělým ovocným smoothie a na závěr od nás čtenářky dostaly balíček Emco k otestování.

gg

V balíčku byla celá řada produktů od ovocných tyčinek, přes sypané musli až po ovesné  instantní kaše. Spousta produktů pro ně byla známá a i se často objevuje u nich doma, proto od nich nebylo těžké zjistit, jak jim zdravé pochoutky chutnaly.

zz

Hodnocení čtenářek:

  • Z testovaného balíčku mě nejvíce oslovila ovesná tyčinka Mysli na pohyb s příchutí banán&čokoláda. Tyhle svačinky s sebou nosím v kabelce a vždy, když se někde zdržím a nestíhám se najíst, tak se skvěle hodí. Tyčinek není nikdy dost a tak jsem si už nakoupila i další příchutě a jsem zvědavá, jestli něco překoná banánovku.
  • Oblíbila jsem si sypané nezapékané müsli a moc mi chutnaly i ovocné tyčinky.
  • Firmy Emco si vážím už toho důvodu, že poslední roky řeší postoj k palmovému oleji. Už dnes více než ¾ Emco výrobků neobsahuje palmový olej, a to je pro mne důležitá informace. Testovala tentokrát moje rodina, já sama ze zdravotních důvodů cereální výrobky mohu jen v omezeném množství, a nestěžovala si. Takže mysli na zdraví Čokoláda a ořechy prošlo bez reptání. Velmi chutné a praktické mi přijdou ovocné tyčinky. Pro nás jsou ideální na cesty do batohu.

gg

  • Mám je velmi ráda a jsou neustále v naší zásobě.
  • Müsli Emco si sypu do jogurtu a tvarohu v kombinaci s ovocem a vždy si pochutnám. Tyčinky Emco si beru jako svačinku do práce a vždy mě nabijí další energii. Kaši Emco jsem měla k snídani a také jsem si pochutnala. Já mám celkově Emco výrobky moc ráda, nakupujeme je a jejich obrovskou výhodou je jejich trvanlivost a praktičnost balení, jak na cesty, tak při domácím papání.
  • Velmi dobré.
  • Produkty mi velmi chutnaly, nejvíce mne zaujala ovesná tyčinka, tak byla opravdu velmi chutná. Mysli na zdraví jsem darovala příteli, protože já nejím hrozinky, nicméně přítel hodnotil výrobek velmi kladně a byl za něj rád. Prý nevím, co je dobré :-D
  • Výrobky Emco znám už hodně dlouho a vyzkoušela jsem spoustu produktů, ale novinkou pro mě byla ovocná tyčinka, která byla naprosto vynikající.

z

Čtěte také:

Reklama