5e67b3c9a01b8obrazek.png
Máte toho hodně, vše je nové a vy mnohokrát nevíte. Nechcete chybovat, a přitom si ani nevšimnete, že kromě dokonalé péče o svého potomka potřebujete péči i vy. I proto jsme pro vás připravili balíček 2v1 plný kvalitních výrobků, s nimiž neprohloupíte.

Nároky na přípravky pro miminka jsou velice vysoké. Od přírodního složení přes příjemné textury, hypoalergenní parfemaci, absenci kontroverzních látek, až po vysokou snášenlivost.

Tyto nároky splňuje francouzská dermokosmetická a VEGAN značka Klorane Bébé s BIO měsíčkem, o jejíchž kvalitách se nyní můžete přesvěčit na vlastní kůži díky našemu testování.
5e67b3f086ef2obrazek.png
A to není vše, otestujete zároveň i vlasové přípavky pro maminky, řadu Klorane s chininem a vitaminy B určenou pro unavené a oslabené vlasy při vypadávání vlasů, vyvolané často právě porodem miminka. Tomuto vypadávání vlasů se říká reakční nebo sezónní. Je to přirozený jev, který většinou trvá v rozmezí 6 týdnů až 3 měsíců. Jakmile toto období pomine, mělo by se vše vrátit do normálního stavu. Nicméně některé ženy jím mohou trpět více než ostatní.

Pokud je to i váš případ, zapojte se do našeho testování 2v1 a vyzkoušejte botanickou péči Klorane pro vás i pro vaše miminko.

Testování pro maminky: kompletní rituál pro unavené, oslabené a padající vlasy

3krokový rituál Klorane:
5e67b404ec627obrazek.png

Přípravky Klorane při vypadávání vlasů, obsahují chinin, aktivní látku s prokázanými posilujícími a stimulujícími vlastnostmi. Chinin Laboratoře Klorane získávají z kůry chinovníku, keře, který pěstují v Latinské Americe v souladu s okolním ekosystémem. Kůra se sklízí ručně ze stromů starších 6 let, aby se nenarušil jejich přirozený růst. Sklizená kůra se poté suší přirozeně na slunci a pak putuje do Francie, kde probíhá extrakce a výroba finálních produktů. Šampon chinin se vyrábí již od roku 1967 a je to nejprodávanější šampon značky.

Váš testovací balíček pro maminky obsahuje:
5e67b4861c6e1obrazek.png

  1. Stimulující a posilující šampon s chininem a vitaminy B na mytí
  2. Balzám na vlasy s chininem pro snadnější rozčesání vlasů a dodatečné posílení.
  3. Force Kératine Koncentrát při vypadávání vlasů na reakční vypadávání vlasů (stres, únava, dieta, po porodu), který zmírní vypadávání vlasů a posílí růst nových silnějších a zdravějších vlasů. Výsledek poznáte již po měsíci používání.

Testování pro miminka: Jemný mycí gel na tělo a vlasy a hydratační krém
5e67b44ae9bfeobrazek.png
Oba přípravky obsahují zklidňující BIO měsíček pěstovaný na severu Španělska, jsou VEGAN a flakony jsou vyrobeny z části již z recyklovaného plastu. Obsahují také vysoké procento přírodních složek a gel je navíc bioodbouratelný. Klorane Bébé lze používat již od narození, přípravky jsou testovány dermatology a pediatry.

Jemný mycí gel neobsahuje mýdlo ani barviva, neštípe v očích, příjemně voní a vlásky se po něm snadno rozčesávají. Hydratační krém udržuje pokožku vláčnou po celý den a chrání její přirozený biofilm.

A vy se můžete zúčastnit testovací soutěže o tyto produkty. Soutěž naleznete zde.

Více informací naleznete zde.
5e67b4a1aefd1obrazek.png

Reklama