OI000465.jpg

Zlatopramen Radler 0,0 % Citrón, bezový květ a máta v sobě nese chuť citronové šťávy s náznakem pivní hořkosti, kterou doplňuje chladivý dotek máty a omamná vůně bezového květu.
 
Zlatopramen Radler 0,0 % Grep a rozmarýn je tvořen vyváženou souhrou osvěžujícího grepu a příjemně aromatického rozmarýnového oleje. Skvělá volba pro ty, kteří vyhledávají nápoj s o něco vyšší hořkostí.

Zlatopramen Radler 0,0 % Mandarinka a jasmín přináší kombinaci chuti osvěžující mandarinky a jemného, příjemně aromatického jasmínu. Ideální osvěžení pro ty, kteří upřednostňují svěží nápoj s bylinkovým podtónem.
 
Produkty Zlatopramen Radler 0,0 % jsou navíc bez umělých barviv, konzervantů a se sníženým obsahem cukru.

5efc787228bf2OI000459.jpg

Marta, editorka

Na pivo moc nejsem, ale tyhle ovocné varianty bez alkoholu mi moc chutnají. Je to ideální osvěžující nápoj na léto. Při cestách mám raději obyčejnou vodu, ale na piknik nebo zahradní party či grilovačku to je skvělá volba. Moc mi chutnají všechny tři příchutě, ale rozhodně nejlepší je za mě příchuť Mandarinka a jasmín. Jako druhý pak Grep a rozmarýn. Všechny radlery nejsou příliš přeslazené, ale mají příjemně osvěžující chuť.

OI000441.jpg

Karolína, redaktorka

Zlatopramen Radler mám moc ráda a piji ho v případě, že zrovna nemám chuť na pivo. Pravda je, že na něj mám chuť téměř vždy a alkoholické verze Zlatopramenu tedy preferuji. Ale třeba na „grilovačce“ v týdnu si ráda vychutnám radler grep. Je to pro mě nepochopitelné, protože grep jako takový nemám ráda, ale jako příchuť piva neznám nic víc osvěžujícího a chutnějšího.

OI000442.jpg

Veronika, redaktorka

Sladké nápoje obecně moc nemusím, ale u nových radlerů mě potěšilo, že nejsou zbytečně přeslazené. Chuť je velmi jemná a příjemná. Nejvíc si mě získala kombinace mandarinky a jasmínu. Skvělé letní osvěžení, které rozhodně doporučuju nejen řidičům. 

OI000463.jpg

OI000437.jpg

Reklama