Žaneta Podlahová, marketing

Mám ráda lehké květino-ovocné vůně, což naprosto splňuje vůně Eve Truth. Navíc pivoňka, která je obsažena v parfému, je má oblíbená květinová vůně. Parfém je velmi příjemný, lehký a poměrně dlouho vydrží. Vůně spíše patří na teplejší období, ale dokážu si ji představit i v zimních měsících. Za mě palec nahoru.

Markéta Škaldová, redaktorka

Parfém Eve Truth od společnosti Avon na mě působí zvláštním způsobem. A to nemyslím zle, ale naopak v dobrém slova smyslu. Nejsem příznivkyně ryze květinových vůní, ale Eve Truth obsahuje mnou oblíbené frézie. V kombinaci s karambolou a cedrový dřevem tvoří jedinečnou kompozici, která mým čichovým buňkám lahodí. Ač se mi parfém Eve Truth zalíbil, přeci jen má jedno maličké mínus. Tím je kratší výdrž. Vyplatí se mít Eve Truth v kabelce, a několikrát během dne přidat parfému na intenzitě.

5c6bdf4ce87f0obrazek.png

Kristina Vodičková, editorka

Svou vybíravosti v parfémech už jsem celkem proslulá, jen tak mi něco nevoní. Ovšem tahle vůně mi přijde opravdu krásná a dokážu si představit, že ji budu nosit na jaře a v létě. Je květinová, ale celkem intenzivní a líbilo by se mi, kdyby Avon ve stejné parfemaci připravil vonné vosky, nebo tyčinky. Takhle si provoněť byt, to by bylo naprosto úžasné.

Složení vůně

  • Vysoké tóny: čerstvá a povznášející svěží karambola, živoucí magnetit a šťavnaté granátové jablko.
  • Střední tóny: ženská a elegantní jemná pivoňka, jasná gardénie a růžová frézie.
  • Suché tóny: jedinečný a smyslný sametový mošus, jantarová aura a srdce z cedrového dřeva.

Kde můžete Eve Truth zakoupit

Parfém Eve Truth bude prodáván prostřednictvím zástupců společnosti Avon. Výrobek můžete také zakoupit online na webových stránkách AVON.

Cena

Eve Truth 50 ml – 699 Kč

O tuto vůni máme pro vás připravenou soutěž, která probíhá do 28. února. Zapojte se i vy! Soutěž naleznete zde.

5c595fec98facobrazek.png

Reklama