oncle.jpg

Strie a celulitida trápí mnohé z nás. Nedokonalostem na pokožce se však můžeme bránit používáním vhodných výrobků. Jedním z nich je například zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky, který šetrně odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky. Použít ho můžete na celé tělo. Podporuje regeneraci pokožky. Jednou z jeho složek je drcený BIO šípek.

Marta Kratochvílová, editorka

Peeling je skvělý na celé tělo. Je hrubý a hustý, takže se používá velice dobře. Navíc příjemně voní. Díky rozdrceným šípkům je opravdu cítit, že používáte peeling. Zároveň je však jemný. Některé jiné, co jsem v minulosti používala, se mi zdály až příliš jemné. Tento mi vyhovuje. 

Veronika Bulánková, redaktorka
Na olejovém peelingu od Onclé oceňuji, že jsou v něm poměrně velké kousky peelingové složky, a sice drcená šípková zrníčka. Nemám totiž ráda peelingy, které jsou snadno zaměnitelné za sprchové gely. Onclé odvedl opravdu dobrou práci, pokožka po něm byla hezky hladká a zbavil mě přebytečné suché kůže. Jedinou nevýhodou je, že obsah se z tuby dostává trošku obtížněji, peeling je totiž opravdu hustý. Zatím jsem ho zkusila jen na tělo, ale určitě ho vyzkouším i na obličej.

Karolína Waberová, redaktorka

Olejový peeling od Onclé jsem mohla testovat zhruba měsíc, a protože nevěřím na zázraky, také jsem žádné nečekala. Musím však říci, že pokožka je po něm velmi příjemná na dotek, a protože hodně trpím na pupínky v dekoltu, používala jsem ho hlavně tam. Podařilo se mi je eliminovat, takže i když jsem ho nepoužila na strie a celulitidu, musím říct, že je to jeden z těch dobrých peelingů.

intim.jpg

Vlhčené ubrousky jsou nezbytným kouskem v kabelce mnoha žen. Pokud se chceme cítit svěže a čistě, zajistí nám to tento užitečný výrobek kdekoliv a kdykoliv, pokud jej máme při ruce. V redakci jsme otestovaly hned tři druhy vlhčených ubrousků od značky Linteo - pro denní potřebu Deo sport, pro denní potřebu Refresh a ubrousky pro intimní hygienu.

Marta Kratochvílová, editorka

Vyhovovaly mi všechny vlhčené ubrousky. Jsou příjemně a jemně voňavé. Nejlepší z nich byl pro mne Refresh. Také mi nejlépe voněly. Na dotek jsou všechny velmi příjemné. Nejsou lepkavé, s čímž jsme se už setkala u jiné značky. Skvělé malé balení na cesty, které se dá velice dobře uskladnit. Nebo si ho můžeme vzít do kabelky a mít vždy při ruce. Balení se dobře zavírá, neodlepuje se. Takže dlouho vydrží a nevyschnou.

Karolína Waberová, redaktorka

Vlhčených ubrousků není nikdy dost. Používám je především když jedu třeba na festival nebo kempovat, ale hodí se i do kabelky. Proto jsem byla ráda, že jsme dostaly na vyzkoušení ubrousky Linteo v praktickém balení po 10 kusech. Ze třech druhů mě nejvíce oslovil ten na intimní hygienu, který není tolik parfemovaný. Ostatní jsou skvělé na otírání rukou a deo sport lze využít místo deodorantu. Jelikož se moc nepotím, úplně mi stačí otřít si podpaždí ráno tímto vlhčeným ubrouskem. Zelené balení lze využít na odličování make-upu.
5e5d03b7ec63aobrazek.png

Reklama