61f007f54f96eobrazek.png
Měla jsem možnost vyzkoušet, co dokáže tyčový vysavač Gorenje SVC 252FGA. Nejsem příliš technický typ, ale k uvedení do provozu mi stačilo pár minut. Vysavač bezvadně padne do ruky a skvěle se ovládá. Rukojeť je dostatečně vysoká, takže záda nebolí ani po delším úklidu. Nikde nepřekáží žádná šňůra. Pohyblivá hlavice je úžasně flexibilní, okamžitě reaguje na každý pohyb ruky a vysavač tak doslova tančí po povrchu.

K hladkému tichému pohybu přispívají i pogumovaná kolečka. Nadchlo mě LED osvětlení, kterému neunikne ani smítko. Hlavice se doslova přisaje k povrchu, takže vezme opravdu všechno. Na vyšší výkon lze přepnout jediným stisknutím tlačítka na rukojeti. Nádoba o objemu 0,5 l a víc než hodinová výdrž baterie jsou zárukou, že s tímhle pomocníkem uklidím i stometrový byt na „jeden zátah”.

61f007dfeedceobrazek.png

Zásobník na nečistoty se snadno vyjme a vysype. Pokud potřebujete odstranit jen „lokální nečistoty”, stačí vyjmout ruční jednotku, ale osobně musím potvrdit, že vysavač je tak lehký (hmotnost je 2,5 kg) a tak pohodlně se s ním manipuluje, že je pro mě většinou snazší a rychlejší popadnout ho celý. Ruční variantu používám jen pro vysátí křesla nebo pohovky.

61f008039018dobrazek.png

Díky elegantnímu designu hezky zapadne do interiéru. Stojí vždy připraven na svém místě v blízkosti zásuvky, abych ho mohla podle potřeby dobít. Baterie se nabíjí zhruba čtyři až pět hodin, přičemž světelný indikátor informuje o stavu baterie. Zdířku pro nabíjení najdete na boku ruční jednotky, to jen pro ty, kteří by ji stejně jako já napoprvé hned nemohli najít:-)
Děkujeme Laďce za její recenzi, pokud se vám vysavač líbí, budeme rádi, když náš článek s testováním bude inspirací pro váš nákup.

Názor redakce: Vysava je lehký a velmi dobře padne do ruky. Dobře se s ním manipuluje, dokáže bez problémů zajet pod nábytek a dobře vysává rohy místností. Vypadá krásně a je za přijatelnou cenu, koupíte si ho u různých prodejců za cenu kolem 4 990 Kč. Myslíme, že je to dobrá volba, pokud si chcete pořídit modern, bezdrátový tyčový vysavač.

61f00814bcd28obrazek.png

Podlahový vysavač Gorenje SVC252GFA vám umožní pohodlný a nenáročný úklid vaší domácnosti. Vysavač je určen na suché vysávání a prach shromažďuje v nádobě o objemu 0,5 litrů. Součástí spotřebiče jsou pogumovaná kolečka a HEPA filtr, který lze jednoduše vyprázdnit.

Vysavač 2 v 1
GORENJE SVC252GFA 2 v 1 lze použít nejen jako tyčový, ale také ruční vysavač, který je vhodný například pro odstranění chlupů na pohovce od vašeho mazlíčka.

Komfortní použití
Vysavač typu Freestyle je velice jednoduchý na manipulaci a díky ohýbací rukojeti jej můžete navíc pohodlně uskladnit. Dokonalých výsledků dosáhnete pomocí 2 hubic, které vám poskytnou snadný úklid. Mezi další vlastnosti spotřebiče patří postupný rozběh motoru Soft start.

Skvělý výkon
Bezdrátový provoz spotřebiče zajišťují Li-lon 21,6V baterie, jejichž nabití je velmi jednoduché a trvá 6 hodin. O stavu baterie vás informuje indikátor nabíjení baterie. Doba provozu vysavače bez nabíjení činí 70 minut, což je dostatek času pro vyluxování každé domácnosti.

61f00826f2144dopo.jpg

Více najdete na webu Heuréka nebo na webu značky Gorenje
61f007b4bd64cobrazek.png

Naše články:

Reklama