5a2560ba97905obrazek.png

  • Klára Křížová

Testování Avon Eve Duet EDP mne nadchlo! Je to velmi důmyslné, mít v jednom flakónu, balení dvě části s různými vůněmi. Musím říci, že nevím, která se mi líbí víc. Což je super, protože se mi líbí obě. Jak RADIANT, tak SENSUAL. Mám ráda tyto jemné vůně, květinové a sladké. Smyslné a svůdné. Krásně se doplňují. Navonila jsem si ruce, každé zápěstí jinou složkou a až do večera mne můj nos nutil je očichávat. Měla jsem pocit, že bych se chtěla v těchto vůních koupat.. Tato vůně mne moc baví!

  • Klára Tichá

Vůně Avon Eve Duet EDP mne velmi mile překvapila, myslím, že si ji pořídím. Je příjemná, krásně voní – obě složky, vydrží dlouho. Vůně, která se značce Avon povedla!

  • Jitka Turková

Je to pro mne snoubení dvou hodně příjemných vůní. Určitě ji mohu doporučit, stojí za to ji vyzkoušet. Více preferuji vůni RADIANT. Obě jsou ale krásné.

  • Žaneta Podlahová

Obě vůně se mi velmi líbí, jelikož jsou ovocno – květinové, čemuž já fandím. Co ale velmi oceňuji, tak intenzitu a především výdrž! Navíc je toto skvělý dárek pro ženy „vybíravky“, kdy se každý den nemusíte vonět stejnou vůní. Chválím!

  • Kristina Vodičková

Jsem vyloženě závislá na voňavkách a doma jich mám otevřených víc jak deset, protože je ráda střídám. Byla jsem neskutečně zvědavá, jak mi bude vonět Avon, protože k této značce nemám žádný vztah, protože si jejich produtky nekupuji. Musím  říct, že jsem byla příjemně překvapená a zlatá část s názvem RADIANT mě okouzlila. Vůně v sobě obsahuje jasmín, což je u mě záruka líbivosti, protože sedí s mým vlastním pižmem. Jde o krásně ženskou květinovou-ovocnou vůni, která není extra výrazná, ale zároveň vám bude příjemně a nerušivě vonět několik dlouhých hodin. Fialová část SENSUAL mi sama o sobě nevoní, ale pokud ji nanesu na RADIANT, má to také něco do sebe. Na takhle cenově dostupnou kosmetiku je to opravdu skvělý výkon s výdrží a všem kterým voní, bych ji rozhodně doporučila.

  • Vendula Kubalíková

Dva parfémy, každý trochu jiný. Jeden sladší a druhý naopak trochu dřevitější. Geniální nápad, ale trochu se bojím, že bych každé ráno řešila strašné dilema, který si vybrat. Oba totiž stojí za to.

  • Markéta Škaldová

S touto vůní jsem se setkala již dříve, na jejím představení pro redaktory. Musím říct, že jsem byla hodně mile překvapená. Baví mě hlavně ta sladká, fialová část. Nejenže příjemně voní, ale překvapivě dlouho i vydrží, to je velké plus. Chválím i za nápad spojit dva parfémy, to se opravdu povedlo!

  • Marie Cicvárek Fléglová

Musím říct, že mě vůně Avon Eve Duet opravdu překvapila. A to mile! Jsem v tomto trochu „konzerva“ a ráda se držím ověřené klasiky a značek, které mi už dříve sedly. Vůni od Avonu jsem zkusila tedy úplně poprvé a rovnou si stihla zamilovat zlatou část RADIANT. Voní květinově, svěže, přitom jedinečně. Dělala se mnou parádu v práci, na schůzce a nakonec i na večerním koncertu. Domů jsem se v noci vrátila pořád voňavá, což se mi u jiných parfémů nebo toaletních vod nestává. Jsem nadšená a rozhodně všem doporučuji!

Avon Eve Duet EDP

Jste žena mnoha tváří. Jemná a zářivá. Smyslná a svůdná. Vyjádřete svou osobnost vůní, která vám dá víc - Avon Eve Duet.

5a25639d71eceobrazek.png

  • RADIANT Kategorie: ovocně-květinová kategorie. Hlavní složky: mandarinka, jasmín, leknín
  • SENSUAL Kategorie: květinově-dřevitá kategorie. Hlavní složky: růžový pepř, jasmín, pačuli

Tyto dvě vůně byly navrženy v dokonalém souladu: zářivé a smyslné. Vyberte si zlatou - RADIANT, nebo fialovou - SENSUAL, podle své momentální nálady, rozpoložení a stylu. Zkombinujte je dohromady, abyste vytvořili svoji vlastní, unikátní vůni - přesně takovou, jaká jste vy!

Uložit

Uložit

Reklama